تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] منابع خبری ایلنا در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی از به اجرا در آمدن قرار قانونی کفالت برای کارگران بازداشت شده پتروشیمی رازی خبر می‌دهند. کارگران بازداشت شده که شمار آنها ۱۰ نفر است از جمله افرادی هستند که از طریق شرکت پیمانکاری در نصب و تعمیرات نیروگاه‌های خوزستان در مجتمع […]

[ad_1]

منابع خبری ایلنا در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی از به اجرا در آمدن قرار قانونی کفالت برای کارگران بازداشت شده پتروشیمی رازی خبر می‌دهند.


کارگران بازداشت شده که شمار آنها ۱۰ نفر است از جمله افرادی هستند که از طریق شرکت پیمانکاری در نصب و تعمیرات نیروگاه‌های خوزستان در مجتمع پتروشیمی رازی مشغول کار بوده‌اند.


گفته می‌شود که  علیه این کارگران به دلیل اعتراضی که طی روزهای گذشته در میان همکارانشان نسبت به طرح طبقه بندی مشاغل به وجود آمده بود با شکایت کارفرما پرونده قضایی تشکیل شده است.


برپایه این اظهارات قرار کفالت برای آزادی موقت این کارگران روز گذشته صادر شده بود اما اجرای تشریفات اداری آن تا عصر امروز طول کشید.


از قرار معلوم ساعتی پیش مکاتبات اداری میان دستگاه قضایی با زندان ماهشهر که از روز گذشته تاکنون محل بازداشت موقت این کارگران بوده انجام شده است و به احتمال زیاد همه آنها پس از سپری شدن مراحل نهایی تشریفات اداری آزاد خواهند شد.


منابع ایلنا با یادآوری اینکه هنوز شکایت طرح شده علیه این کارگران به قوت خود باقیست، افزودند: پرونده تمامی این متهمان تا زمان خاتمه رسیدگی قضایی و صدور رای نهایی مفتوح است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس