تاریخ انتشار: ۲۳ خرد ۱۳۹۵
کواکبیان در صحن علنی:

نماینده مردم تهران در مجلس دهم گفت: وزیر خارجه قرار نبود جهیزیه دختران بی‌بضاعت را فراهم کند و مشکلات اقتصادی کشور را به تنهایی حل کنند.

به گزارش “گذارنیوز”  مصطفی کواکبیان که در صحن علنی مجلس سخن می‌گفت، در واکنش به اظهارات حاجی دلیگانی که خطاب به ظریف گفت برای مشکلات اقتصادی چه کرده‌اید، اظهار داشت: آقای ظریف و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای قرار بود تنها در موضوع انرژی هسته‌ای مذاکره کنند و تحریم‌ها را لغو کنند که در این زمینه هم موفق بودند. ایشان قرار نبود جهیزیه دختران بی‌بضاعت را فراهم کند و مشکلات اقتصادی کشور را به تنهایی حل کنند.

او با بیان اینکه سرمایه‌گذاری خارجی در حال انجام است و کار مناسبی هم است، گفت: بحث اصلی ما در مورد واردات بی رویه است که باید با آن مبارزه شود. البته برخی فاینانس‌ها را مجلس اجازه داده است

کواکبیان با اشاره به موضوع تنش‌های ایران و عربستان متذکر شد: خواهشم این است که در مورد عربستان بعد از فاجعه خونین منا و همچنین کشتار کودکان یمنی، وزارت خارجه واکنشی قاطع‌تر داشته باشد.

نماینده مردم تهران افزود: آخرین نکته؛ در مورد کمیسیون امنیت ملی است که نسبت به مسائل سیاست خارجی کمیسون مادر به شمار می رود و باید بگویم از این بعد کمیسیون برجام و فرجام نخواهیم داشت و همه کارها در کمیسیون امنیت ملی انجام می‌شود.

 

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس