تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴

جواد نکونام برای مذاکره با دو تیم قطری به این کشور سفر کرده است. به گزارش گذار نیوز، در حالی که باشگاه سایپا خبر از عقد قرارداد یکساله با جواد نکونام داده است، کاپیتان سابق تیم ملی تاکید می‎کند توافقی بین او و سایپا انجام نشده است. ابتدا برادر این بازیکن با اشاره به سفر […]

جواد نکونام برای مذاکره با دو تیم قطری به این کشور سفر کرده است.

جواد نکونام

به گزارش گذار نیوز، در حالی که باشگاه سایپا خبر از عقد قرارداد یکساله با جواد نکونام داده است، کاپیتان سابق تیم ملی تاکید می‎کند توافقی بین او و سایپا انجام نشده است. ابتدا برادر این بازیکن با اشاره به سفر نکونام به قطر می‎گوید هیچ توافقی بین سایپا و جواد صورت نگرفته و سپس خود این بازیکن در گفتگویی با ایسنا می‎گوید در قطر به سر می‎برد و(ظاهرا) قصدش ادامه فوتبال در این کشور است.

این در حالی است که سایپایی ها ساعتی پیش از  عقد قرارداد با نکونام خبر داده اند و می‎گویند با این بازیکن از نظر مالی توافقی در چارچوب های فوتبال ایران داشته اند.

نکونام البته در مصاحبه اش حرفی درباره قرارداد سایپا نزده و می گوید: در حال حاضر در ایران به سر نمی‌برم. صبح امروز به قطر سفر کردم تا با دو باشگاه قطری که پیشنهاد خود را ارائه داده‌اند، مذاکره کنم.در حال حاضر به همراه مدیر برنامه‌هایم در قطر هستم تا گفت‌وگوهایی را با این دو باشگاه انجام دهیم.
مدیرعامل سایپا دقایقی پیش به ورزش سه گفت قرار است بعد از بازگشت نکو از قطر قرارداد وی نهایی شود .
با این وصف به نظر می رسد انتشار خبر قرارداد با نکونام خطای باشگاه سایپا بوده است اگرچه هنوز احتمال این انتقال وجود دارد .

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس