تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] بعد از مدتها مذاکره و رفت آمد تیم های تجاری ایران و فرانسه، قرارداد رنو امضا شد. به گزارش ایسکانیوز، توافق نامه همکاری میان وزارت صنعت ایران و شرکت فرانسوی خودروسازی رنو در قالب جوینت ونچر دقایقی قبل با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در پاریس امضا شد. این توافقنامه همکاری از […]

[ad_1]

بعد از مدتها مذاکره و رفت آمد تیم های تجاری ایران و فرانسه، قرارداد رنو امضا شد.

به گزارش ایسکانیوز، توافق نامه همکاری میان وزارت صنعت ایران و شرکت فرانسوی خودروسازی رنو در قالب جوینت ونچر دقایقی قبل با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در پاریس امضا شد.

این توافقنامه همکاری از سوی منصور معظمی، رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران و تیری بلوره، قائم مقام شرکت رنو به امضا رسید و قرار است بر اساس آن جوینت ونچر جدید شکل بگیرد.

جوینت ونچر جدید شامل یک مرکز مهندسی و خرید خواهد بود که قطعه سازان داخلی را حمایت خواهد کرد. در قالب این جوینت ونچر، یک کارخانه تولیدی با ظرفیت اولیه ۱۵۰ هزار دستگاه در سال نیز فعال خواهد شد. با این حساب مجموع ظرفیت تولیدی گروه رنو در ایران ۳۵۰ هزار دستگاه خواهد بود.

دو خودرو سیمبل و داستر جدید اولین خودروهای تولیدی این کارخانه خواهند بود که در سال ۲۰۱۸ به تولید می رسند. در کنار این جوینت ونچر جدید، رنو همچنان به همکاری کنونی با دو شریک خود سایپا و ایران خودرو در قالب رنو پارس ادامه خواهد داد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس