تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیئت نمایندگی اتاق بازرگانی تهران گفت: مهمترین اقدام دولت یازدهم در مقایسه با تمام ادوار، چه پیش از پیروزی انقلاب و چه پس از آنرا می‌توان در زمینه تدوین ساختار و الگوی قراردادهای جدید نفتی مشاهده کرد. به گزارش ایسکانیوز ار شانا رضا پایدار، عضو هیئت نمایندگی اتاق بازرگانی تهران گفت: دولت یازدهم […]

[ad_1]

عضو هیئت نمایندگی اتاق بازرگانی تهران گفت: مهمترین اقدام دولت یازدهم در مقایسه با تمام ادوار، چه پیش از پیروزی انقلاب و چه پس از آنرا می‌توان در زمینه تدوین ساختار و الگوی قراردادهای جدید نفتی مشاهده کرد.

به گزارش ایسکانیوز ار شانا رضا پایدار، عضو هیئت نمایندگی اتاق بازرگانی تهران گفت: دولت یازدهم در این ٣ سال، کارهای مهمی را به سرانجام رسانده است که از جمله مهمترین اقدامهای دولت می‎توان به افزایش سطح اعتماد جامعه اشاره کرد، همچنین رشد استاندارد‎های اخلاقی دولت در ارتباط با بخشهای مختلف اقتصادی بویژه بخش خصوصی مسئله مهمی است که از زاویه دیگری باید به اقدامهای دولت نگاه کرد، مسئله‎ای که در مقایسه با دولت قبل بهبود ویژه‎ای پیدا کرده است.

وی افزود: ایجاد تحول در نظام پارلمان بخش خصوصی که با مشارکت فعال و حضور حداکثری نمایندگان دولت در کمیسیونهای تخصصی بخش خصوصی صورت گرفته است، عملکرد دیگر دولت یازدهم است که در مقایسه با دولتهای قبلی استثنایی بود، همچنین دولت حرکتی را برای مدیریت مطلوب فضای کسب و کار و ملزم شدن به برنامه‎ریزی و آماده‎سازی برای رسیدن به اهداف مورد نظر آغاز و دنبال کرده است.

پایدار تصریح کرد: شاید یکی از مهمترین اقدامهای دولت در مقایسه با تمام ادوار، چه پیش از پیروزی انقلاب و چه پس از آنرا بتوان در زمینه تدوین ساختار و الگوی قراردادهای جدید نفتی مشاهده کرد.

عضو هیئت نمایندگی اتاق بازرگانی تهران عنوان کرد: می‎توانم اعلام کنم که ساختار قرارداد‎های جدید نفتی به گونه‎ای است که می‎تواند پس از حوادث تلخ دوران تحریم ابتکار عملی را ایجاد کند تا صنعت نفت مجددا به موتور محرکه اقتصاد کشور بدل شود.

وی ادامه داد: این قراردادها قابلیت بسیار خوبی برای مشارکت شرکتهای خارجی و داخلی فراهم می‎کند، همچنین این قراردادها ٣ موضوع جذب سرمایه ‎گذاری خارجی، انتقال دانش و فناوری و نیز مدیریت توسعه را در بر می‎گیرد که گستره این ٣ مبنا می‎تواند تمام پروژه‎ های صنعت نفت را شامل شود.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس