تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۴
ادعای بهرام امیری:

مسوول نقل و انتقالات باشگاه استقلال ادعا می کند قرارداد کل کادرفنی، پزشکی و تدارکات باشگاه استقلال ۳۰۰ میلیون کمتر از قرارداد سرمربی پرسپولیس به تنهایی است.

به گزارش گذار نیوز، شاهرخ سبک دست اسپانسر باشگاه استقلال روز گذشته در گفتگو با سایت باشگاه استقلال ادعا کرده بود که این باشگاه برای قهرمانی بسته شده است تا اینطور به نظر برسد که او با صحبت هایش قصد دارد فشارها را روی پرویز مظلومی سرمربی استقلال بیشتر کند. بهرام امیری در این باره می گوید: من برای کسانی که می گویند استقلال برای قهرمانی بسته شده است باید بگویم که قرارداد کل کادر فنی، پزشکی و تدارکات استقلال ۳۰۰ میلیون تومان کمتر از برانکو ایوانکویچ است.

او ادامه داد: کادرفنی استقلال تا حالا یک ریال پول دریافت نکرده است و همه آنها شبانه روز دارند کار می کنند تا استقلال موفق شود. بنابراین ما واقعا باید ممنون آنها باشیم.

مسوول نقل و انتقالات باشگاه استقلال در مورد بازیکنان اسقلال هم می گوید: بازیکنان استقلال واقعا مظلوم ترین بازیکنان لیگ برتر هستند. آنها بدون گرفتن یک ریال پول دارند برای استقلال زحمت می کشند و حق شان نیست که به آنها فشار بیاوریم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس