تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۳ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی نامه وزیر دفاع به لاریجانی را قرائت کرد. به گزارش ایسکانیوز، متن نامه به شرح زیر است متن نامه به شرح زیر است: جناب آقای علی لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی سلام علیکم با صلوات بر محمد و […]

[ad_1]

صحن علنی مجلس

عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۳ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی نامه وزیر دفاع به لاریجانی را قرائت کرد.

به گزارش ایسکانیوز، متن نامه به شرح زیر است

متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای علی لاریجانی

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد و با احترام

پیرو تذکر و اظهارنظر جنابعالی در جلسه روز ۲ شهریور مجلس شورای اسلامی در رابطه با انعکاس نظر اینجانب در مورد کمک به اقدام مشترک ایران و روسیه برای پشتیبانی از جبهه مقاومت در سوریه جهت مقابله با جریان های تروریستی تکفیری که به نیابت از مثلث آمریکا، عربستان و صهیونیستها منطقه را نا امن و بی ثبات نموده و دامنه و گستره اقدامات آنها امنیت جهان را تحت تاثیر قرار داده است، به استحضار می‌رساند:

۱- شان و جایگاه مجلس شورای اسلامی در قانون اساسی، مواضع و دیدگاه های حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب برای ملت ما شناخته شده و در تاریخ حیات جمهوری اسلامی ایران به عینیت رسیده است.

۲- نمایندگان محترم مجلس، وفق قانون اساسی می‌توانند از مسائل کشور مطلع شده و در جریان امور قرار گیرند و بحمدالله در دوره مسئولیت اینجانب تعامل و همکاری همه جانبه با مجلس و نمایندگان در بالاترین سطح قرار دارد.

۳- ضمن ابراز تاسف از سوءتفاهم ایجاد شده تصریح می گردد آنچه من گفتم به هیچ عنوان تضعیف شان و جایگاه مجلس و یا نمایندگان نبوده و بلکه منظور این بود که اتخاذ چنین تصمیمی نیاز به تصویب مجلس ندارد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس