تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک فعال اصولگرا می‌گوید: دنبال انتخاب یک رئیس‌جمهور معصوم نیستیم. امور نسبی است روی هر فردی دست بگذاریم در کنار نکات مثبتش ممکن است نکات منفی هم داشته باشد. به گزارش ایسکانیوز، محمدحسین قدیری ابیانه درباره رویکرد و مکانیزم اصولگرایان برای ورود به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصولگرایان باید به دنبال اصلح […]

[ad_1]

یک فعال اصولگرا می‌گوید: دنبال انتخاب یک رئیس‌جمهور معصوم نیستیم. امور نسبی است روی هر فردی دست بگذاریم در کنار نکات مثبتش ممکن است نکات منفی هم داشته باشد.

به گزارش ایسکانیوز، محمدحسین قدیری ابیانه درباره رویکرد و مکانیزم اصولگرایان برای ورود به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصولگرایان باید به دنبال اصلح مقبول باشند به این ترتیب که گزینه اصلح را انتخاب کنند و به تبلیغ او بپردازند تا این گزینه مقبول هم واقع شود.

وی درباره وجود بالقوه یک نامزد با ویژگی اصلح مقبول در جریان اصولگرا افزود: بالاخره کسانی هستند آنها را پیدا می کنیم، آقای روحانی هم رأی نداشت و در روزهای پایانی مانده به انتخابات آرای او بالا رفت، این امکان می تواند برای اصولگراها هم تکرار شود.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه انتخاب نامزد اصلح مقبول نیاز به بررسی، ارزیابی و مذاکره دارد یادآور شد: ممکن است از نگاه هر تشکل اصولگرا یک نفر نامزد اصلح باشد یعنی اصولگرایان درباره اینکه چه شخصیتی نامزد اصلح است اختلاف دیدگاه داشته باشند بنابراین هر کسی می تواند نامزد اصلح مدنظر خود را معرفی و دلایل این انتخاب را مطرح کند سپس باید ارزیابی و بررسی لازم برای انتخاب نامزد انجام شود تا جمع بندی نهایی حاصل آید؛ از آنجاکه هنوز تا انتخابات ۷ ماه زمان داریم برای طی شدن این پروسه دیر نشده است.

وی با اشاره به ویژگی ها و خصایص نامزد اصلح رأی آور اصولگرایان ادامه داد: او باید خدا را مهمتر از کدخدا بداند و رئیس سیا نگران رأی نیاوردن او نباشد. معتقد و ملتزم راسخ به خط امام و رهبری، مومن به اسلام و قدرت ملت ایران و دلسوز مردم باشد. داشتن توانایی پذیرش مسئولیت و حل مشکلات مردم در حد اختیارات رئیس‌جمهور را داشته باشد. رییس جمهور باید ولایتمدار، دارای قدرت تعامل با سایر قوا، قادر به ارتباط با مردم و جذب مشارکت عمومی در حل امور و مسائل کشور نیز باشد. از سوی دیگر باید مرعوب یا مجذوب دشمن نباشد، لحاظ مالی سالم باشد و در مبارزه با فساد جدی باشد.

این کارشناس مسائل سیاسی درباره اینکه از میان اسامی مطرح شده چه کسی را اصلح رأی آور می داند به خبرآنلاین گفت: مصداق معرفی نمی کنم اما دنبال انتخاب یک رئیس جمهور معصوم نیستیم. امور نسبی است روی هر فردی دست بگذاریم در کنار نکات مثبتش ممکن است نکات منفی هم داشته باشد.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس