تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمایش «قدم زدن با اسب» به کارگردانی مسعود شاهمحمدی از ۲۶ شهریورماه درتماشاخانه ارغنون به صحنه می‌رود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از «قدم زدن با اسب» نخستین تجربه ی مسعود شاهمحمدی کارگردان سینما و تلویزیون در حوزه ی تئاتر است ، که از ۲۶ شهریورماه ساعت۲۱ در سالن ارغنون به صحنه می‌رود. علی […]

[ad_1]

نمایش «قدم زدن با اسب» به کارگردانی مسعود شاهمحمدی از ۲۶ شهریورماه درتماشاخانه ارغنون به صحنه می‌رود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از «قدم زدن با اسب» نخستین تجربه ی مسعود شاهمحمدی کارگردان سینما و تلویزیون در حوزه ی تئاتر است ، که از ۲۶ شهریورماه ساعت۲۱ در سالن ارغنون به صحنه می‌رود.

علی عسکری و پریا وزیری در این اثر نمایشی ایفای نقش می کنند و داستان نمایش در باره زن ومرد چریکی است، که در سال ۵۴ در یک خانه تیمی، به صورت چشم بسته زندگی میکنند. (مفهوم چشم بسته بودن این است که افراد حاضر در خانه تیمی به هیچ وجه نباید همدیگر را ببینند وشناسایی کنند).و ما با روایت آنها از زمانی همراه میشویم، که آن دو به وسیله رفقای سازمان دستگیر وزندانی شده ومنتظر محاکمه هستند. جرم آنها این است: خیانت به خلق و رفتارهای سخیف به خاطر ابراز عشق.

«قدم زدن با اسب» به کارگردانی مسعود شامحمدی تا ۲۵ مهرماه در سالن ارغنون واقع در خیابان نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱به صحنه می‌رود.

بلیت‌های این نمایش از طریق سایت تیوال عرضه می‌شود.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از:نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: مسعود شامحمدی،دستیار کارگردان: حدیث هجرت،طراح صحنه و لباس: مروارید جواهریان،موسیقی: پالیز شامحمدی،تصویربرداران: احسان خراسانی / احسان باقری،صدابردار: صالح حبیبی،دستیار صدابردار: رضا حیدری،تدوین: محسن شامحمدی،گریم: الهام جولانی،عکاس: حدیث هجرت / رامونا میریان،طراح پوستر و بروشور: حمید نجاتی،امیرحسین داودی، تبلیغات مجازی: امیر قالیچی،با مشارکت و حمایت بخش فرهنگی رنگ باراد.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس