تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] ۱۵۸ نماینده مجلس در بیانیه‌ای با حمایت از ورزشکاران المپیک و پارالمپیک از تلاش‌های ارزنده و زحمات طاقت‌فرسای ورزشکاران و مربیان سختکوش آنان تقدیر و تشکر کردند. به گزارش ایسکانیوز،غلامرضا کاتب عضو هیأت رئیسه مجلس در پایان جلسه علنی امروز (یک‌شنبه) مجلس، بیانیه حمایت تعدادی از نمایندگان از ورزشکاران المپیک و پارالمپیک را به […]

[ad_1]

مجلس

۱۵۸ نماینده مجلس در بیانیه‌ای با حمایت از ورزشکاران المپیک و پارالمپیک از تلاش‌های ارزنده و زحمات طاقت‌فرسای ورزشکاران و مربیان سختکوش آنان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش ایسکانیوز،غلامرضا کاتب عضو هیأت رئیسه مجلس در پایان جلسه علنی امروز (یک‌شنبه) مجلس، بیانیه حمایت تعدادی از نمایندگان از ورزشکاران المپیک و پارالمپیک را به شرح زیر قرائت کرد:

«حضور پرشور در صحنه‌های هشت سال دفاع مقدس و درخشش جوانان این مرزو بوم در میادین علمی و ورزشی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پیام‌آور آینده‌ای روشن و امیدبخش و بالندگی نظام برآمده از اسلام ناب محمدی (ص) در این سرزمین است.

اینک در پایان رویدادهای مهم ورزش المپیک و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ و به مناسبت حمایت از قهرمانان و پهلوانان و حضور بانوانی که نشاط و موفقیت زنان ایرانی را همواره با اصالت‌های دینی و فرهنگی به نمایش گذاشتند، بر خود فرض می‌دانیم از تلاش‌های ارزنده و زحمات طاقت‌فرسای ورزشکاران و مربیان سختکوش آنان و همچنین برنامه‌ریزی خوب وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون‌های ورزشی و مدیران ورزشی تقدیر و تشکر کنیم.

مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف در خصوص درگذشت قهرمان ملی‌پوش و جانباز سرافراز کشور آقای بهمن گلبارنژاد که در مسابقات دوچرخه‌سواری پارالمپیک ریو جان به جان‌آفرین تسلیم کرد و موجب تألم جامعه ورزش شد، این موضوع را به کاروان شهدای منا و خانواده محترمشان تسلیت می‌گوییم.

همچنین مراتب قدردانی و سپاس خود را از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی که همواره با پیام‌های دلگرم‌کننده مشوق و پشتیبان معنوی فرزندان این مرزوبوم در میادین ورزشی بوده‌اند را، اعلام می‌کنیم.»

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس