تاریخ انتشار: ۰۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تلاش‌های کشورهای منطقه برای پیشبرد طرح‌های مسالمت آمیز نیز قدردانی کرد و گفت که این تلاش‌ها می‌تواند فضای مناسبی را برای تحقق صلح فراگیر ایجاد کند نخست وزیر رژیم صهیونیستی از کشورهای عربی خواست با اسرائیل در مورد طرح صلح عربی گفت‌وگو کنند. به گزارش ایسنا، به نقل از […]

[ad_1]

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تلاش‌های کشورهای منطقه برای پیشبرد طرح‌های مسالمت آمیز نیز قدردانی کرد و گفت که این تلاش‌ها می‌تواند فضای مناسبی را برای تحقق صلح فراگیر ایجاد کند

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از کشورهای عربی خواست با اسرائیل در مورد طرح صلح عربی گفت‌وگو کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از رادیو اسرائیل، این اظهارات بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مراسمی که شب گذشته در منزل حازم خیرت، سفیر مصر در اسرائیل به مناسبت سالگرد انقلاب ۲۳ ژوئیه برگزار شد، عنوان گردید.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تلاش‌های کشورهای منطقه برای پیشبرد طرح‌های مسالمت آمیز نیز قدردانی کرد و گفت که این تلاش‌ها می‌تواند فضای مناسبی را برای تحقق صلح فراگیر ایجاد کند.

نتانیاهو به ویژه از تلاش‌های عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر برای پیشبرد روند صلح میان اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها و برقراری امنیت در تمامی منطقه قدردانی کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین استواری صلح میان اسرائیل و مصر را که از حدود ۴ دهه قبل برقرار است، ستود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس