تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیام‌هایی جداگانه از دولت و مجلس به خاطر تصویب لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ کل کشور و تامین منابع بیمه سلامت قدردانی کرد. به گزارش ایسنا دکتر محمدجواد کبیر در پیام خود به دکتر حسن‌روحانی، آورده است: تلاش‌ها و توجهات رییس جمهور، معاون اول رییس جمهور، رییس […]

[ad_1]

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیام‌هایی جداگانه از دولت و مجلس به خاطر تصویب لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ کل کشور و تامین منابع بیمه سلامت قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا دکتر محمدجواد کبیر در پیام خود به دکتر حسن‌روحانی، آورده است: تلاش‌ها و توجهات رییس جمهور، معاون اول رییس جمهور، رییس سازمان برنامه و بودجه، وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اقتصاد در فراهم آوردن تسهیلات لازم به منظور تامین منابع سازمان بیمه سلامت ایران از طریق اوراق اسناد خزانه برای پرداخت مطالبات طرف قرارداد با این سازمان شایسته قدردانی است.

وی در ادامه پیام خود آورده است: درایت و تدبیر ریاست جمهوری در توجه به حقوق بیمه شدگان و ضرورت استمرار ارائه خدمات سلامت به عنوان یکی از رویکردهای ارزشمند دولت در حوزه اجتماعی، عملکرد ارزنده‌ای است که التزام و پایبندی دولت را به حقوق ملت اثبات می کند. حمایت دولت از طرح‌های تدوین شده ما را در پیاده سازی راهکارهای اتخاذ شده برای برون رفت از شرایط امروز یاری می‌کند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران همچنین در پی تصویب لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ کل کشور موضوع تبصره ۳۷ این لایحه از مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد و این مصوبه مبنی بر “اجازه دولت به انتشار تا مبلغ ۸۰ هزار میلیارد ریال اوراق اسناد خزانه یا سایر اوراق اسلامی به منظور پرداخت مطالبات ۴۴ هزار موسسه طرف قرارداد با سازمان بیمه سلامت ایران” را بسیار حائز اهمیت دانست.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران، وی در ادامه این پیام خود آورده است: بدون شک استمرار طرح تحول سلامت با اصلاح فرآیندها، مدیریت بهینه منابع، کنترل تقاضا و توسعه مراقبت‌های اولیه سلامت با تعمیم برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع به عنوان مهم‌ترین استراتژی حوزه سلامت کشور امکان‌پذیر خواهد بود و در همین راستا از مجلس شورای اسلامی، هیات رییسه، روسا و اعضای کمیسیون‌های بودجه و بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به جهت همدلی با این سازمان در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به بیمه شدگان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه قدردانی کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس