تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری موفق جلسات هیات امنای استان خراسان رضوی و هشتمین نشست هماهنگی و پایش امور استان ها در واحد مشهد تشکر و قدردانی کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده با صدور پیامی از دکتر شیخ الاسلامی رئیس […]

[ad_1]

دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری موفق جلسات هیات امنای استان خراسان رضوی و هشتمین نشست هماهنگی و پایش امور استان ها در واحد مشهد تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده با صدور پیامی از دکتر شیخ الاسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی برای برگزاری موفق هیات امنای استان خراسان رضوی و هشتمین نشست هماهنگی و پایش امور استان ها در واحد مشهد قدردانی کرد.

در پیام دکتر میرزاده آمده است:

«جناب آقای دکتر شیخ الاسلامی

دبیر محترم هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی

با سلام

بدینوسیله مراتب تشکر خود را از تلاش های مجدانه جنابعالی، کارکنان خدوم و اساتید گرانقدر واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی به خصوص در برگزاری جلسات مورخ ۱۷/۶/۹۵ و ۱۸/۶/۹۵ هیات امنای آن استان و هشتمین نشست هماهنگی و پایش امور استان ها که در جوار آستان ملک پاسبان، هشتمین گوهر تابناک امامت و ولایت برگزار شد، اعلام می دارم.

امید است در سایه تدبیر، برنامه ریزی و صداقت تمامی کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی، شاهد شکوفایی و اعتلای بیش از پیش نام دانشگاه آزاد اسلامی و خدمت به میهن عزیز اسلامی‌مان باشیم.

مقتضی است مراتب سلام گرم و قدردانی اینجانب را به یکایک همکاران ارجمند ابلاغ فرمایید.»

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس