تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۳۹۴

اعضای شورای مرکزی شاخه جوانان حزب اراده ملت از سخنان رهبری در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای قدردانی کرده و تاکید کردند که تندروها از سخنان رهبری پیروی کنند. به گزارش گذارنیوز  جلسه چهارم شورای مرکزی جوانان حاما در دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران برگزار شد. در ابتدای جلسه پیرامون حوادث و […]

اعضای شورای مرکزی شاخه جوانان حزب اراده ملت از سخنان رهبری در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای قدردانی کرده و تاکید کردند که تندروها از سخنان رهبری پیروی کنند.

حاما

به گزارش گذارنیوز  جلسه چهارم شورای مرکزی جوانان حاما در دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران برگزار شد.

در ابتدای جلسه پیرامون حوادث و اخبار داخلی و خارجی مباحثی صورت گرفت که در متن آن  توجه به دیدار رهبر انقلاب با کارگزاران نظام بود.اعضای شورای مرکزی ضمن قدردانی از سخنان رهبری در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای،خاطر نشان کردند که تندروها از سخنان رهبری پیروی کنند.قطعا حمایت قاطع رهبر انقلاب از تیم مذاکره کننده هسته ای جای هیچ گونه تردیدی را باقی نمی گذارد و همه باید پشتیبان فرزندان غیور ایران باشند.

در ادامه جلسه حسین گوهری از استان همدان پیشنهاداتی مبنی بر فعالیت بیشتر در عرصه فرهنگی ارئه کرد که از جمله آن دیدار با جانبازان دفاع مقدس و همچنین دائر کردن نمایشگاه های عکس و فعالیت های محیط زیستی را مطرح نمود و تاکید کرد:اینگونه فعالیت ها می تواند جامعه را در رشد احزاب یاری کند.

اعضای شورای مرکزی با استقبال از طرح های فرهنگی و سیاسی و اجتماعی اصل و اساس اینگونه فعالیت ها را در حفظ انسجام و همدلی عنوان کردند و گفتند با حداکثر وحدت به پیشبرد اهدافمان می اندیشیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس