تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی جوجیتسو j.j.I.f ایران با کسب ۴ مدال طلا و یک برنز عنوان نایب قهرمانی فستیوال هنرهای رزمی کره جنوبی را از آن خود کرد. به گزارش ایلنا، فستیوال هنرهای رزمی کره جنوبی از اواخر هفته گذشته در شهر « جیونگ جو » کره‌جنوبی برگزار شد که در پایان تیم سه نفره جوجیتسو […]

[ad_1]

تیم ملی جوجیتسو j.j.I.f ایران با کسب ۴ مدال طلا و یک برنز عنوان نایب قهرمانی فستیوال هنرهای رزمی کره جنوبی را از آن خود کرد.

به گزارش ایلنا، فستیوال هنرهای رزمی کره جنوبی از اواخر هفته گذشته در شهر « جیونگ جو » کره‌جنوبی برگزار شد که در پایان تیم سه نفره جوجیتسو کشورمان با کسب ۴ مدال طلا و یک نشان برنز عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.


نمره ۲۰ در کارنامه تیم سه نفره ایران


تیم ملی کشورمان با ترکیبی سه نفره متشکل از: « محمد حسین منصوری شیرازی»٬ « محمد منصوری داور » و « حبیب رنجبر » راهی شهر « جیونگ جو » کره جنوبی شد تا در پیکارهای جوجیتسو فستیوال هنرهای رزمی شرکت کند.


ماحصل این حضور نیز چنین شد: محمد منصوری شیرازی ملی پوش وزن ۷۷- کیلوگرم کشورمان یک مدال  طلا در فایت و یک نشان برنز در نوازا کسب کرد٬ محمد منصوری داور صاحب مدال طلای وزن ۸۵- کیلوگرم در بخش فایت شد و حبیب رنجبر نیز در وزن ۸۵+ کیلوگرم در بخش فایت بر سکوی قهرمانی ایستاد. ضمن این که یک مدال طلا هم در نوازا به دست آورد.


جوجیتسو


ایران بهترین تیم مسابقات جوجیتسو فستیوال هنرهای رزمی کره جنوبی


به دلیل درخشش نمایندگان کشورمان در رقابت های جوجیتسو که با کسب ۵ مدال ارزشمند همراه بود٬ تیم ملی جوجیتسو j.j.I.f جمهوری اسلامی ایران به عنوان بهترین تیم فستیوال کره انتخاب شد که نشان ویژه ای از طرف رئیس سازمان جهانی جوجیتسو j.j.I.f به جناب آقای « محمد حسن رستمیان » رئیس انجمن جوجیتسو j.j.I.f ایران اهدا شد.


استاد «خوش بین» در جمع داوران برتر مسابقات


استاد سید « امیر خوش بین » بدون شک یکی از موفق ترین مربیان ورزش های رزمی ایران در یک دهه اخیر است. او در فستیوال هنرهای رزمی کره جنوبی نیز با هدایت خوب خود موجبات کسب ۵ مدال رنگارنگ توسط تیمی ۳ نفره را فراهم آورد. خوش بین همچنین به عنوان یکی از بهترین داوران فستیوال کره انتخاب شد تا بر کلکسیون افتخارات بین المللی اش بیفزاید.


حوش بین - داور جوجیتسو


تقدیر ویژه رئیس سازمان جهانی جوجیتسو j.j.I.f از رئیس انجمن ایران


عملکرد فوق العاده تیم ملی جوجیتسو ایران در فستیوال هنرهای رزمی کره جنوبی٬ تحسین همگان به خصوص رئیس سازمان جهانی جوجیتسو j.j.I.f را به دنبال داشت‌. به همین دلیل٬ وی با اهدای لوح یادبودی از جناب آقای « رستمیان » تقدیر و تشکر کرد.


تیم ملی با کاپ نایب قهرمانی به کشور بازگشت


در پایان رقابت های جوجیتسو فستیوال هنرهای رزمی کره جنوبی٬ تیم ملی جوجیتسو j.j.I.f ایران با کسب چهار مدال طلا و یک نقره و تصاحب عنوان نایب قهرمانی به کشور عزیزمان بازگشت.


جوجیتسو


یادی از استاد « مجلسی » و استاد « حسینی »


برای تیمی که با ۵ مدال طلا و برنز و عنوان نایب قهرمانی فستیوال هنرهای رزمی کره جنوبی یکی از درخشان ترین نتایج سال های اخیر خود را بر جای گذاشته، خیلی ها زحمت کشیده اند، از جنله جناب آقای « محمد حسن مجلسی » دبیر فعال و خوشنام جوجیتسو ایران که حتی کار انعکاس اخبار فستیوال کره را بر عهده داشتند. همچنین آقای سید « امیر حسام حسینی » مربی کاربلد تیم ملی که جا دارد از این اساتید تقدیر و تشکر شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس