تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای پوشاک و البسه در تهران خبر داد. سرهنگ علیرضا لطفی در گفت وگو با ایسنا، در این باره گفت: در پی تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ و کسب اخبار از منابع اطلاعاتی مشخص شد که یکی از […]

[ad_1]

دستگیری باند سرقت مسلحانه از بانک - مشهد

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای پوشاک و البسه در تهران خبر داد.

سرهنگ علیرضا لطفی در گفت وگو با ایسنا، در این باره گفت: در پی تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ و کسب اخبار از منابع اطلاعاتی مشخص شد که یکی از قاچاقچیان حرفه ای کالا سعی دارد مقادیری البسه و پوشاک قاچاق را به تهران وارد کرده و در بازار توزیع کند.

وی با بیان اینکه با کسب این اخبار رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت، ادامه داد: ماموران پلیس امنیت پس از انجام تحقیقات، تعقیب و مراقبت گسترده این متهم و محل دپوی اموال قاچاق را شناسایی کردند.

لطفی با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری متهم، گفت: سرانجام ماموران هنگام انتقال البسه قاچاق از سوی این فرد طی یک عملیات ضربتی او را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ با بیان اینکه بنابر دستور مقام قضایی مخفیگاه این فرد مورد بازرسی قرار گرفت، اظهارکرد: در بازرسی های انجام شده از محل ۵۰۰ کیسه حاوی شلوار، تی شرت و پیراهن ورزشی قاچاق و بدون مجوز قانونی کشف و ضبط شد.

لطفی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی، خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، تحت بازجویی قرار گرفت و گرچه ابتدا سعی در بی گناه معرفی کردن خود داشت اما سرانجام به جرایم خود اعتراف کرد و گفت که قصد داشته تا اقلام قاچاق را در بازار توزیع کند.

وی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم، افزود: با تشکیل پرونده ، متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم در اختیار ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس