تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در مجموع قابل پیش‌بینی است که حمایت جریان اصولگرا شخصی مانند قالیباف با توجه به شرایط فعلی در شهرداری بعید است و همچنین بعید است که او در انتخابات ریاست‌جمهوری مجددا به صحنه بیاید. به گزارش ایسکانیوز به نقل از آرمان،چند چهره دیگر در بین جریان اصولگرا وجود دارد، ازجمله آقای حبیبی که به […]

[ad_1]

در مجموع قابل پیش‌بینی است که حمایت جریان اصولگرا شخصی مانند قالیباف با توجه به شرایط فعلی در شهرداری بعید است و همچنین بعید است که او در انتخابات ریاست‌جمهوری مجددا به صحنه بیاید.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از آرمان،چند چهره دیگر در بین جریان اصولگرا وجود دارد، ازجمله آقای حبیبی که به دلیل کهولت سن و بی‌حوصلگی توان ورود به صحنه را ندارد، آقای بادامچیان با توجه به سن بالا برای ورود به صحنه انتخابات یک شخصیت سیاسی و باانگیزه ‌است البته وی فردی نیست که در بین اصولگرایان و توده‌های مردم اقبال عمومی داشته باشد. چون اگر جریان اصولگرا برای وی مقبولیتی متصور بود در انتخابات مجلس دهم او را در لیست خود جای می‌داد.

البته شاید از بین جریان‌هایی که قائل به حمایت از آقای روحانی نیستند افرادی مانند آقایان باهنر و غفوری‌فرد نیز وارد این عرصه شوند؛ بنابراین مجموع رای اصولگرایان آن‌قدر نیست که یک نفر بارای قابل‌توجهی با دکتر روحانی مقابله کند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس