تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۴
در نامه‌ای خطاب به مردم تهران;

محمدباقر قالیباف شهردار تهران در نامه‌ای خطاب به مردم پایتخت، از آنان خواست دستگاه‌های مسئول را برای مقابله اساسی با ناهنجاری‌های اجتماعی در قلب تهران یاری کنند.

به گزارش “گذارخبر” نامه محمد باقر قالیباف شهردار تهران به این شرح است:

شهروندان تهرانی، می‌خواهم با شما از دردی سخن بگویم که نیم قرن است تن این شهر را آزار می‌دهد. ما در قلب پایتخت ایران اسلامی گوهری تاریخی با ریشه‌های اصیل فرهنگی داریم که غبار ناهنجاری بر آن نشسته است.

این منطقه از قدیم میزبان آسیب‌های اجتماعی گوناگونی بوده است و حالا این زخم بیش از هر زمان دیگری سرباز کرده است. فقر،اعتیاد، کارتن‌خوابی، کودکان‌کار، تخریب آثار فرهنگی‌تاریخی و … بخشی از این ناهنجاری‌هاست.

شهرداری تهران مدتی است که در این منطقه اقداماتی را شروع است اما حل معضلات این منطقه همکاری، همراهی و همدلی همه نهادهای دولتی، سازمان‌های مردم نهاد، کارشناسان و شما شهروندان عزیز را می‌طلبد. آقایان و خانم‌هایی که در این شهر زندگی می‌کنید، با یکدیگر مهربان‌تر باشیم.

وظیفه انسانی همه ماست که برای کاهش بخشی از دردهای قلب شهرمان کمک کنیم. بیایید پیمان ببندیم در هر نقطه از این شهر که ساکن هستیم به سلامت قلب شهرمان فکر کنیم و در این راه از هیچ کمک و کاری که مفید و مؤثر باشد، دریغ نکنیم.‌

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس