تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سوال نماینده ارومیه از وزیر کار در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس مطرح شد و نهایتا نادر قاضی پور عنوان کرد که به احترام هفته دولت سوال را به رای مجلس نمی‌گذارد و از پاسخ‌های وزیر قانع شده است. به گزارش ایسنا  سوال قاضی پور از ربیعی درباره زیان‌ده شدن برخی از شرکت‌های شستا […]

[ad_1]

سوال نمایندگان مجلس از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و علی ربیعی وزیر کار و رفاه اجتماعی در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی

سوال نماینده ارومیه از وزیر کار در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس مطرح شد و نهایتا نادر قاضی پور عنوان کرد که به احترام هفته دولت سوال را به رای مجلس نمی‌گذارد و از پاسخ‌های وزیر قانع شده است.

به گزارش ایسنا  سوال قاضی پور از ربیعی درباره زیان‌ده شدن برخی از شرکت‌های شستا و بازنشستگی در اثر بی لیاقتی مدیران انتصابی در جلسه علنی امروز مطرح شد و نهایتا بعد از ارائه توضیحاتی از سوی علی ربیعی وزیر کار نادر قاضی پور از وزیر خواست نسبت به دفاع از حقوق کارگران اقدام کند.

پس از اعلام نماینده ارومیه مبنی بر قانع شدن از پاسخ‌های وزیر کار مسعود پزشکیان که ریاست جلسه علنی امروز را به عهده داشت از دغدغه‌های نماینده ارومیه برای اقشار مختلف جامعه قدردانی کرد و گفت که وزیر کار نیز قول داده که نسبت به رفع این دغدغه‌ها اعلام و نتیجه را به نماینده ارومیه و کمیسیون مربوطه اعلام کند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس