تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرنگی‌کار وزن ۹۸کیلوگرم به مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ ریو دست یافت. به گزارش تیک، قاسم رضایی با برتری در دیدار رده‌بندی مسابقات کشتی وزن ۹۸ کیلوگرم بازی‎های المپیک ۲۰۱۶ ریو به مدال برنز رسید. رضایی در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۴ از سد استفان شوئن از سوئد گذشت.   پیشتر، سعید عبدولی […]

[ad_1]

فرنگی‌کار وزن ۹۸کیلوگرم به مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ ریو دست یافت.

به گزارش تیک، قاسم رضایی با برتری در دیدار رده‌بندی مسابقات کشتی وزن ۹۸ کیلوگرم بازی‎های المپیک ۲۰۱۶ ریو به مدال برنز رسید. رضایی در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۴ از سد استفان شوئن از سوئد گذشت.
 
پیشتر، سعید عبدولی دیگر فرنگی‌کار کشورمان نیز مدال برنز گرفته بود تا کار این تیم با کسب همین دو مدال برنز در المپیک ۲۰۱۶ خاتمه یابد.
 
قاسم رضایی در دور نخست با قرعه استراحت رو‎به‌رو شد. وی در مرحله دوم با نتیجه ۸ بر صفر مقابل پرز مورا از ونزوئلا به پیروزی رسید. دارنده مدال طلای بازی‎های المپیک ۲۰۱۲ لندن در مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب دنیل لوگو از کوبا شد و از رسیدن به مرحله نیمه‎نهایی بازماند.
 

 
به‌دلیل صعود نماینده کوبا به دیدار نهایی، رضایی وارد جدول شانس مجدد شد. او در نخستین دیدار خودش در این قسمت از جدول مقابل نماینده چین ۷ بر صفر برنده شد و به دیدار رده‎بندی راه یافت. نماینده وزن ۹۸ کیلوگرم ایران در نهایت با برتری مقابل حریف سوئدی موفق شد مدال برنز بازی‌های المپیک ریو را کسب کند.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس