تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: پیگیری‌ها تا روشن شدن وضعیت بازداشت‌شدگان ایرانی در کویت، ادامه خواهد داشت. به گزارش ایسکانیوز؛ “بهرام قاسمی” سخنگوی وزارت امور خارجه، در گفت‌وگویی در خصوص علت بازداشت و آخرین وضعیت ایرانیان دستگیر شده در سواحل کویت اظهار داشت: بر اساس ادعاهای مطرح شده، این گروه قصد ورود غیرقانونی به […]

[ad_1]

مصاحبه اختصاصی ایسکانیوز با سخنگوی وزارت امور خارجه ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: پیگیری‌ها تا روشن شدن وضعیت بازداشت‌شدگان ایرانی در کویت، ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسکانیوز؛ “بهرام قاسمی” سخنگوی وزارت امور خارجه، در گفت‌وگویی در خصوص علت بازداشت و آخرین وضعیت ایرانیان دستگیر شده در سواحل کویت اظهار داشت: بر اساس ادعاهای مطرح شده، این گروه قصد ورود غیرقانونی به کشور کویت، با هدف و انگیزه اقامت غیرقانونی و کار در این کشور را داشته اند که توسط گارد ساحلی آن کشور دستگیر می شوند.

قاسمی افزود: بلافاصله پس از آگاهی از این موضوع ، به سفارت جمهوری اسلامی ایران در کویت مأموریت داده شد که سریعا موضوع را بررسی و ادعاهای مطرح شده و همچنین آخرین وضعیت بازداشت شدگان را پیگیری کند.

وی افزود: متعاقبا کاردار کشورمان در کویت ضمن هماهنگی با مقامات کویتی با دستگیر شدگان ملاقات کرد.

قاسمی در ادامه گفت: در همین راستا نماینده سفارت با حضور در بیمارستان، از فرد زخمی شده در جریان دستگیری نیز عیادت و حال وی را رضایت بخش توصیف کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان تأکید کرد: پیگیری ها تا روشن شدن ادعای مطرح شده و وضعیت بازداشت شدگان تا حصول نتیجه و از مجاری ذیربط ادامه خواهد داشت.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس