تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه ایران نامه ظریف به موگرینی را تایید کرد و آن را مربوط به چندی پیش خواند و گفت: ارسال چنین نامه‌هایی بین طرفین امر جدیدی نیست. به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اخبار منتشر شده در مورد نامه محمدجواد ظریف به فدریکا موگرینی مسئول سیاست […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران نامه ظریف به موگرینی را تایید کرد و آن را مربوط به چندی پیش خواند و گفت: ارسال چنین نامه‌هایی بین طرفین امر جدیدی نیست.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اخبار منتشر شده در مورد نامه محمدجواد ظریف به فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تأیید چنین موضوعی،‌ اظهار داشت: ارسال چنین نامه‌هایی بین طرفین امر جدیدی نیست.


قاسمی با بیان اینکه این نامه مربوط به چندی پیش است، ادامه داد: پیش از این چنین نامه‌هایی بین طرفین مبادله و چنین تبادلاتی به دلیل مسائل فیمابین و همچنین پیگیری مسئله برجام یک امر کاملا عادی است و امری غیرطبیعی قلمداد نمی‌شود.


وی تأکید کرد: همواره می‌تواند بین دو طرف نامه‌هایی در همین راستا تبادل و موصوعات فیمابین مورد بررسی و تبادل‌نظر قرار گیرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس