تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کمیل قاسمی روز گذشته با ارائه کشتی‌های تحسین‌برانگیز موفق شد به فینال مسابقات فوق سنگین کشتی آزاد جهان راه پیدا کند، اما در فینال مغلوب حریف ترک خود شد تا با کسب یک مدال نقره ارزشمند به کار خود پایان دهد. کشتی‌گیر وزن فوق سنگین ایران در مسابقات ریو ۲۰۱۶ با کسب مقام دومی […]

[ad_1]

کمیل قاسمی روز گذشته با ارائه کشتی‌های تحسین‌برانگیز موفق شد به فینال مسابقات فوق سنگین کشتی آزاد جهان راه پیدا کند، اما در فینال مغلوب حریف ترک خود شد تا با کسب یک مدال نقره ارزشمند به کار خود پایان دهد.

کشتی‌گیر وزن فوق سنگین ایران در مسابقات ریو ۲۰۱۶ با کسب مقام دومی به کار خود پایان داد.

به گزارش “ورزش‌سه”،  کمیل قاسمی روز گذشته با ارائه کشتی‌های تحسین‌برانگیز موفق شد به فینال مسابقات فوق سنگین کشتی آزاد جهان راه پیدا کند، اما در فینال مغلوب حریف ترک خود شد تا با کسب یک مدال نقره ارزشمند به کار خود پایان دهد. این کشتی‌گیر جویباری با انتشار پستی از حمایت‌های مردم تشکر کرده است.

او در این پست نوشته است : تقریبا یک سالى میشه که اینستاگرام نبودم،تمام وقت و انرژیم رو گذاشته بودم براى المپیک.تو این یک سال خیلى حرفهارو تحمل کردم ولى به کارم ادامه دادم.این المپیک براى من تموم شد خیلى دوست داشتم رنگ مدالم طلایى میشد،خیلیم واسش زحمت کشیدم به هیچ عنوان براى باخت رو تشک نرفته بودم ولى دیگه زورم نرسید،قسمت من هم مدال نقره المپیک شد. ممنونم از همه عزیزانى که برام دعا کردند.امیدوارم این تحفه ناقابل رو از من قبول کنید.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس