تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با محکومیت شدید حمله جنگنده‌های متجاوز رژیم آل سعود به بیمارستانی در استان “حجه ” یمن، آن را جنایتی آشکار و غیرقابل تصو علیه بشریت عنوان کرد. به گزارش ایسکانیوز بهرام قاسمی ادامه داد: سکوت تاسف‌بار مجامع بین‌المللی در برابر هدف قرار دادن مدارس و بیمارستان‌ها، موجب شده تا […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با محکومیت شدید حمله جنگنده‌های متجاوز رژیم آل سعود به بیمارستانی در استان “حجه ” یمن، آن را جنایتی آشکار و غیرقابل تصو علیه بشریت عنوان کرد.

به گزارش ایسکانیوز بهرام قاسمی ادامه داد: سکوت تاسف‌بار مجامع بین‌المللی در برابر هدف قرار دادن مدارس و بیمارستان‌ها، موجب شده تا عربستان سعودی در ارتکاب جنایات ضدبشری خود روز به روز جری‌تر و گستاخ‌تر شود.

این دیپلمات عالی‌رتبه کشورمان افزود: در حالی‌که موازین بین‌المللی و حقوق بشردوستانه و فراتر از آن وجدان بشری همگان را در جنگ‌ها و منازعات به اتخاذ اقدامات لازم برای حفاظت از غیرنظامیان و زیرساخت‌های غیرنظامی فرا می‌خواند، نظام تروریست‌پرور و جنگ‌افروز سعودی هیچ حد و مرزی برای به خاک و خون کشیدن کودکان، زنان و بیماران مظلوم و غیرنظامیان بی‌دفاع نمی‌شناسد که البته این رفتار نتیجه سکوت کر کننده و پنهانکاری جنایات این رژیم توسط مجامع و مراجع بین‌المللی از جمله سازمان ملل متحد!! است.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان بار دیگر تأکید کرد: کاملا آشکار است که اقدام نمایندگان مردم یمن برای از سرگیری فعالیت پارلمان و ساختارهای دمکراتیک و قانونی موجب عصبانیت روزافزون عربستان شده است. لذا رژیم کودک‌کش حاکم بر عربستان با حملات گستره و بی‌امان خود به بیمارستان‌ها و مدارس، در صدد انتقام‌جویی از مردم بی‌گناه و بی‌پناه یمن است.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس