تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: انتظار منطقی از بازیکنان در المپیک ریو این بود که بهتر و با جنگندگی بیشتری بازی کنند. به گزارش ایلنا، مهرداد علی قارداشی، درباره عملکرد پینگ‌پنگ بازان ایران در  المپیک ریو ، بیان‌ کرد: حریفان نمایندگان ایران رنکینگ خوبی در جهان داشتند و از سطح آمادگی مناسبی هم […]

[ad_1]

رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: انتظار منطقی از بازیکنان در المپیک ریو این بود که بهتر و با جنگندگی بیشتری بازی کنند.

به گزارش ایلنا، مهرداد علی قارداشی، درباره عملکرد پینگ‌پنگ بازان ایران در  المپیک ریو ، بیان‌ کرد: حریفان نمایندگان ایران رنکینگ خوبی در جهان داشتند و از سطح آمادگی مناسبی هم برخوردار بودند. ما هم انتظار داشتیم که نمایندگانمان با جنگندگی بیشتر  رقابت کنند و نتیجه‌ نزدیکی را کسب کنند. البته اگر از کارشناسان تنیس روی میز سوال کنید روی کاغذ شانس پیروزی برای حریفان بود. به‌ هر حال  حریف اسلوونیایی نوشاد نفر سوم اروپا شده بود.


او ادامه‌ داد: توقع پیروزی از بازیکنان نبود، اما این انتظار وجود داشت که بهتر بازی کنند و این انتظار منطقی است.


قارداشی در مورد این که انتظار می رفت نوشاد عالمیان با نتیجه‌ نزدیک‌تری بازی را واگذار کند، خاطرنشان کرد: همان طور که گفتم انتظار منطقی این بود که  بهتر بازی کند. البته سرمربی تیم ‌ملی قرار است گزارش خود را ارائه کند که چرا نتیجه‌ به این شکل حاصل شد و کار کارشناسی صورت بگیرد. در واقع نمی‌خواهیم که به سرعت تصمیم گیری کنیم.


رئیس فدراسیون تنیس روی میز در ادامه درباره برنامه‌های این فدراسیون در آینده نیز، تصریح کرد: برنامه‌ای که ما داریم توجه ویژه‌ به اردوهای داخلی و لیگ‌های باشگاهی است و حتی می‌خواهیم که بازیکنان خارجی که رنکینگ آنها از رنکینگ ورزشکاران ما بهتر باشد، را جذب کنیم. حتی در ریو نیز صحبت‌هایی را در این مورد داشته‌ایم. در کنار آن اعزام‌های منطقی و به جا می‌تواند در ارتقای سطح بازیکنان کمک کند. از طرفی بازیکنان هم باید قدر خود را بدانند تا بتوانیم به مرور فاصله ها را با رقبا کمتر کنیم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس