تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: فردی که شب گذشته طی درگیری یکی از همسایگان خود را با گلوله به قتل رسانده بود در کمترین زمان ممکن پس از وقوع حادثه شناسایی و دستگیر شد. به گزارش ایلنا، سردار عبدالرضا ناظری عصر سه شنبه به جزییات این حادثه اشاره کرد و افزود: حدود […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: فردی که شب گذشته طی درگیری یکی از همسایگان خود را با گلوله به قتل رسانده بود در کمترین زمان ممکن پس از وقوع حادثه شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سردار عبدالرضا ناظری عصر سه شنبه به جزییات این حادثه اشاره کرد و افزود: حدود ساعت ۲۳ دیشب یک مورد وقوع درگیری در منطقه کهنه گل شهرستان ورامین به مرکز فوریت های پلیسی شرق استان تهران اعلام شد.


وی تصریح کرد: با اعزام عوامل انتظامی مشخص شد که در پی نزاع دسته جمعی بین دو همسایه، یکی از افراد با سلاح سرد تهدید شده و فرد دیگری نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.


سردار ناظری با بیان اینکه متاسفانه فرد مجروح به دلیل شدت جراحت وارده در بیمارستان جان سپرد. خاطرنشان کرد: متهمان این حادثه در ساعات اولیه امروز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس