تاریخ انتشار: ۱۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حمله‌های کامنتی که احتمالاً نمونه‌های آن را در صفحات فوتبالیست‌ها و اشخاص مشهور دیده‌اید اینستاگرام را به اندیشیدن یک چاره مناسب وادار کرده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، از آن‌جا که خود اینستاگرام نمی‌تواند بر روی تک‌تک کامنت‌های ریپورت شده نظارت کند قصد دارد تا سکان را به دست خود کاربران بدهد […]

[ad_1]

حمله‌های کامنتی که احتمالاً نمونه‌های آن را در صفحات فوتبالیست‌ها و اشخاص مشهور دیده‌اید اینستاگرام را به اندیشیدن یک چاره مناسب وادار کرده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، از آن‌جا که خود اینستاگرام نمی‌تواند بر روی تک‌تک کامنت‌های ریپورت شده نظارت کند قصد دارد تا سکان را به دست خود کاربران بدهد تا کلمات خاصی را در کامنت‌های پست خود فیلتر کرده و یا به‌کلی کامنت‌ها را برای آن پست خاص غیرفعال کنند.

گفته می‌شود این قابلیت جدید فعلاً تنها برای اشخاص بسیار مشهور فعال شده که روزانه هزاران کامنت از فالورها دریافت می‌کنند  و در هفته های آینده برای سایر کاربران عرضه می شود.

اینستاگرام امیدوار است با این روش، کاربران امنیت بیشتری داشته باشند. هنوز جزئیات بیشتری از نحوه کار این قابلیت مشخص نشده و بسیاری منتظر هستند ویژگی‌های حریم شخصی بسیار خوبی فیس‌بوک مثل انتشار پست تنها برای افراد مشخصی از دوستان به اینستاگرام بیاید.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس