تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر صبح امروز و به مناسبت هفته دولت از ایسنا بازدید کرد. به گزارش ایسنا، علی مویدی به همراه فروغی، مشاور قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر و فرزین رحیم نظری، مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر صبح امروز و به مناسبت هفته دولت در […]

[ad_1]

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر صبح امروز و به مناسبت هفته دولت از ایسنا بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، علی مویدی به همراه فروغی، مشاور قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر و فرزین رحیم نظری، مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر صبح امروز و به مناسبت هفته دولت در خبرگزاری ایسنا حضور یافتند.

مویدی ضمن بازید از تحریریه خبرگزاری دانشجویان ایران به پرسش‌های خبرنگاران پیرامون اقتصاد مواد مخدر، پیشگیری و اجتماعی شده مبارزه با مواد مخدر و … پاسخ داد و به تشریح عملکرد دولت در مبارزه با اعتیاد در سه سال اخیر پرداخت.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه ستاد اندکی پس از پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد و تا امروز فراز و نشیب‌های بسیاری را طی کرده است گفت: با انتصاب رحمانی فضلی به عنوان وزیر کشور و دبیرکلی ستاد در دولت تدبیر و امید، رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و نگاه پیشگیرانه به موضوع اعتیاد با استفاده از پتانسیل‌ها و اتکاء به ظرفیت‌های جامعه در اولویت قرار گرفت.

مویدی افزود: آنچه می‌توان به عنوان شاخص  و کارکرد مثبت دولت در این عرصه برشمرد پیشگیری و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر است در حالی که رویکرد ما در گذشته رویکرد مقابله‌ای بود. امروز یک نگاه همگانی و جامعه محور ایجاد شده و به عنوان یک دغدغه جدی و اولویت حتمی برای افراد در سطوح مختلف از معلمان گرفته تا بخشداران، استانداران و … مدنظر قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه رویکرد اجتماع محور شدن مبارزه با مواد مخدر کاملا علمی است اظهار کرد: نگاه دنیا به کاهش آسیب مواد مخدر  نیز نگاه پیشگیرانه است و ما تلاش می‌کنیم دسترسی مردم به مواد مخدر را کاهش دهیم، خانواده‌ها را آگاه کرده و نسبت به مواد مخدر تنفری ایجاد کنیم که هیچ کس تمایلی برای مصرف آن پیدا نکند.

مشروح این گفت‌وگو در روزهای آتی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس