تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال پرتغال گفت که هموطنش می‌تواند راه او را در پیش بگیرد. به گزارش ایسکانیوز، لوئیز فیگو که در سال ۲۰۰۰ با پرداخت رقم فسخ قرارداد ۳۷٫۲ میلیون پوندی‌اش از جانب رئال‌مادرید از بارسلونا جدا شد و به رقیب دیرینه و سنتی کاتالان‌ها پیوست، می‌گوید بهترین بازیکن اروپا می‌تواند کاری […]

[ad_1]

فیگو - رونالدو

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال پرتغال گفت که هموطنش می‌تواند راه او را در پیش بگیرد.

به گزارش ایسکانیوز، لوئیز فیگو که در سال ۲۰۰۰ با پرداخت رقم فسخ قرارداد ۳۷٫۲ میلیون پوندی‌اش از جانب رئال‌مادرید از بارسلونا جدا شد و به رقیب دیرینه و سنتی کاتالان‌ها پیوست، می‌گوید بهترین بازیکن اروپا می‌تواند کاری شبیه به او کند.

بر اساس گزارش‌ها بندی در قرارداد رونالدو وجود دارد که طبق آن می‌تواند با پرداخت رقم فسخ قرارداد ۱٫۵ میلیارد یورویی از جمع کهکشانی‌ها جدا شود.

بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۰۱ که با ملحق شدنش به رئال‌مادرید در آن زمان رکورد گران‌قیمت‌ترین بازیکن جهان را به خود اختصاص داد، به روزنامه «رکورد» پرتغال گفت: ما در یک بازار آزاد قرار داریم و وقتی بند فسخ قراردادی وجود داشته باشد، پس هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

فیگو درباره انتقال ۱۵ سال پیش خود به رئال مادرید عنوان کرد: دلیل نخست این انتقال، به رسمیت شناخته شدنم از جانب رئیس باشگاه رئال مادرید بود، پس قضیه انتقالم به سانتیاگوبرنابئو جدی‌تر شد و پیشنهاد رسمی از رئال دریافت کردم. به مسئولان بارسلونا این موضوع را اطلاع دادم و گفتم اگر قصد حفظم را دارید، قرارداد جدیدی را پیشنهاد بدهید.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس