تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس پلیس آگاهی استان مازندران گفت: ۵ سارق مامور نما عضو طایفه فیوج که از گردشگران خارجی ارز سرقت می کردند،بالاخره در همدان شناسایی و دستگیر شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان،سرهنگ احمدرضا رستمی گفت: با وقوع چن فقره سرقت به عنف تحت پوشش مامور انتظامی از مسافران و گردشگردان خارجی […]

[ad_1]

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران گفت: ۵ سارق مامور نما عضو طایفه فیوج که از گردشگران خارجی ارز سرقت می کردند،بالاخره در همدان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان،سرهنگ احمدرضا رستمی گفت: با وقوع چن فقره سرقت به عنف تحت پوشش مامور انتظامی از مسافران و گردشگردان خارجی در غرب استان مازندران، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی قرار گرفت.

او گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند، افرادی ناشناس با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان مامور انتظامی، از مسافران و گردشگران خارجی اقدام به سرقت می کند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، گفت: ماموران در ادامه تحقیقات با استفاده از شگرد های خاص پلیسی و اقدامات فنی، رد یکی از سارقان، زنی به نام”الف- الف” از طایفه فیوج را در سرقت ها شناسایی کردند.

سرهنگ رستمی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد، این فرد با تعدادی از سارقان سابقه دار و حرفه ای طایفه فیوج ارتباط دارد، که در همین راستا با شناسایی خودروی وی، این خودرو در یکی از محور های مواصلاتی استان توقیف شد.

رستمی با اشاره به سرقت بیش از ۷۵ میلیون ریال ارز از گردشگران خارجی در شهرستان های رامسر و تنکابن، افزود: اعضای این باند پس از ناامن شدن استان، به استان های مرکزی کشور متواری شدند.

او گفت: ماموران در ادامه با شناسایی مخفیگاه این افراد در استان همدان در عملیاتی مشترک، پنج عضو این باند را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران، گفت: متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شدند.
۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس