تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فینالیست‌های اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک مشخص شدند. به گزارش ایلنا، داور استفانک از صربستان و میگران آروتونیان از ارمنستان به فینال وزن ۶۶ کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک راه یافتند. امید نوروزی نماینده ایران در این وزن و دارنده مدال المپیک لندن در حالی که با قرعه بسیار خوبی […]

[ad_1]

فینالیست‌های اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک مشخص شدند.

به گزارش ایلنا، داور استفانک از صربستان و میگران آروتونیان از ارمنستان به فینال وزن ۶۶ کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک راه یافتند.


امید نوروزی نماینده ایران در این وزن و دارنده مدال المپیک لندن در حالی که با قرعه بسیار خوبی روبه‌رو شده بود و می‌توانست فینالیست این رقابت‌ها لقب گیرد پس از یک پیروزی نزدیک مقابل حریف گمنام ونزوئلایی در دومین مصاف خود مقابل شامگی بولکوادزه از گرجستان ۲ بر صفر شکست خورد و با توجه به نرسیدن این حریف به فینال از دور رقابت‌ها کنار رفت.


همچنین در وزن ۹۸ کیلوگرم آرتور الکسانیان از ارمنستان و دانیل لوگو کابررا از کوبا به فینال المپیک ۲۰۱۶ راه یافتند. در این وزن قاسم رضایی نماینده ایران و دارنده مدال طلای المپیک لندن پس از پیروزی ۸ بر صفر مقابل حریف ونزوئلایی در دومین مبارزه مقابل دانیل لوگو از کوبا در عین ناباوری ۴ بر صفر شکست خورد و راهی مرحله شانس مجدد شد تا برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند. رضایی در این مرحله باید به مصاف دی‌ژائو از چین برود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس