تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۴

کارگردان فیلم «محمد(ص)» گفت: این فیلم در آینده‌ای نزدیک در کشور ترکیه و پس از آن در دیگر کشورهای اسلامی از جمله سنگاپور، اندونزی، مالزی، سریلانکا و در ادامه در کشورهای آمریکایی و اروپایی به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش “گذارخبر”  اکران فیلم محمد رسول الله(ص) مجید مجیدی که به‌همت اداره کل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به‌صورت ترجمه همزمان به‌زبانهای عربی و انگلیسی برای مهمانان خارجی صورت گرفت با استقبال خوبی از سوی خبرنگاران رسانه‌های خارجی مقیم و غیرمقیم همراه شد.

در این اکران خصوصی که با حضور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سینما فرهنگ انجام شد، حدود ۱۲۰ خبرنگار و نماینده رسانه‌های خارجی در ایران از جمله خبرگزاری آناتولی ترکیه، خبرگزاری کویت، خبرگزاری EFE اسپانیا، AFP فرانسه و شبکه‌های تلویزیونی المیادین لبنان، الیوم فلسطین، فونیکس چین، المنار لبنان، الجزیره قطر، یورو نیوز فرانسه، ان‌اچ‌کی ژاپن، آسیا لبنان و همچنین روزنامه‌های ون هویی چین و وال استریت ژورنال آمریکا به تماشای فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) نشستند.

همچنین برخی از سفرای کشورهای اسلامی و نمایندگان آنها مانند سفرای کشورهایی چون تونس، کنیا، الجزایر، افغانستان، اندونزی، جمهوری آذربایجان، کومور، مالزی و… از دیگر میهمانان این برنامه بودند.

بعد از نمایش فیلم محمد رسول الله، مجیدی در جمع خبرنگاران خارجی و مهمانان این مراسم به سؤالات و ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگاران به روند تولید این فیلم سینمایی، همچنین استفاده از ظرفیت‌های داخلی و خارجی برای ساخت آن و امکان تولید قسمت‌های بعدی این فیلم اشاره کرد.

کارگردان فیلم محمد رسول الله(ص) در بخشی از اظهارات خود با اشاره به اینکه فیلم محمد(ص) در داخل و خارج کشور با اقبال عمومی خوبی مواجه شده است، افزود: این فیلم در آینده‌ای نزدیک در کشور ترکیه و پس از آن در دیگر کشورهای اسلامی از جمله سنگاپور، اندونزی، مالزی، سریلانکا و در ادامه در کشورهای آمریکایی و اروپایی به نمایش گذاشته می‌شود.

وی در ادامه به موضوع تحریم این فیلم از سوی برخی مقامات سعودی اشاره و تصریح کرد: عربستان با وجود وقایع اخیر و کشتار مردم و کودکان بی‌دفاع یمن به هیچ وجه صلاحیت لازم برای اظهار نظر در این حوزه را ندارد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس