تاریخ انتشار: ۲۶ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] روزنامه بانی فیلم: کریستین استوارت که با سری فیلم های چهارگانه و خیالی «گرگ و میش» و موضوعات خون آشامی آنها معروف شد، در حال گفتگو با سران کمپانی های چرنین و فاکس است تا در فیلم دلهره آور جدید آنان به نام «زیر آب» که در دست ساخت است، بازی کند.     […]

[ad_1]

روزنامه بانی فیلم: کریستین استوارت که با سری فیلم های چهارگانه و خیالی «گرگ و میش» و موضوعات خون آشامی آنها معروف شد، در حال گفتگو با سران کمپانی های چرنین و فاکس است تا در فیلم دلهره آور جدید آنان به نام «زیر آب» که در دست ساخت است، بازی کند.

 

ماموریت حیاتی استوارت و یارانش در زیر آب 

 

ویل ایوبنک که یک کار علمی- تخیلی و دلهره آور دیگر به نام «سیگنال» را ساخته و سناریوی آن را هم نوشته، برای کارگردانی «زیر آب» گزینش شده و با هدایت وی تلاش یک گروه تحقیقی زیرآبی را مشاهده می کنیم که پس از وقوع یک زلزله بزرگ در کره زمین مجبور است به دهها متر زیر آب سفر و آنجا را واکاوی و جایگاههای تازه ای را تعبیه کند تا محل هایی برای استقرار و ادامه حیات بازماندگان این زلزله باشد.

 

در این میان استوارت رل یکی از سرسخت ترین اعضای این گروه را که تحت فشار روحی فراوان امیدش به توفیق این ماموریت دشوار را از دست داده است، ایفا می کند.

 

استوارت در سه سال اخیر کوشیده است با استفاده از شهرت و جایگاهی که چهارگانه «Twilight» به او بخشید به مدارج بالاتری در سینما برسد اما برخلاف جنیفر لارنس که یک شبه ره صد ساله رفت و در یک مقطع زمانی پنج ساله ۳ بار کاندیدای اسکار شد و یک بار آن را تصاحب کرد، از این مهم باز مانده و اغلب فیلم های بعدی استوارت چیز خاص و اثر ماندگاری را در برنداشته اند.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس