تاریخ انتشار: ۱۲ آبا ۱۳۹۴

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تایید اظهارات فرمانده کل سپاه گفت: ما دو حد و مرز را رعایت خواهیم کرد؛ یکی آنچه در برجام در مورد منع طراحی هسته‌ای آمده است و دومی برد ۲۰۰۰ کیلومتر موشک‌هایمان را.

به گزارش “گذارخبر” ، سردار سرلشکر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی طی سخنانی در جمع فرماندهان و مقامات عالی‌رتبه کشور تصریح کرد: خداوند در قرآن راه‌های بستن نفوذ دشمن را تبیین می‌کند و می‌فرماید اگر شما در خط صحیح اسلام مقاومت کنید و بر رنج‌ها صبور باشید و تقوای اخلاقی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی پیشه کنید، راه‌های نفوذ دشمن بسته می‌شود و طراحی‌ها و مکرهای دشمن به شما ذره‌ای آسیب نمی‌رساند.

وی در ادامه با تایید اظهارات فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره عدم محدودیت فعالیت‌های موشکی جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: ما دو حد و مرز را رعایت خواهیم کرد؛ یکی آنچه در برجام در مورد منع طراحی هسته‌ای آمده است و دومی برد ۲۰۰۰ کیلومتر موشک را که قبلا نیز همه مسئولان کشور این حدود را اعلام کرده‌اند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: اقدام انقلابی دانشجویان در اشغال لانه جاسوسی آمریکا و یوم‌الله ۱۳ آبان از مصادیق ایستادگی حضرت امام (ره)، دانشجویان و دانش‌آموزان در بستن راه نفوذ دشمن است که ملت بزرگ ایران هر سال آن را گرامی می‌دارد.

فیروزآبادی همچنین با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در روز جاری مبنی بر اینکه آمریکا همان آمریکای قدیم است، گفت: آنچه حضرت امام خامنه‌ای عزیز فرمودند، فریاد مرگ بر آمریکا، خوی گرگ‌صفتی آمریکا و استکبار جهانی را به یاد جهانیان می‌آورد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس