تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کارگران  این واحد در تماس به ایلنا گفته‌اند، کارخانه « فولاد گز زرین » که از یکسال پیش در زمینه  تولید شمش فولاد در تاکستان فعالیت می کرد ، اخیرا تمامی آنها را را بعد از اتمام قرار داد کاریشان تعدیل کرده است. کارگران که تعداد آنها در حدود ۲۰ نفر است، […]

[ad_1]

کارگران  این واحد در تماس به ایلنا گفته‌اند، کارخانه « فولاد گز زرین » که از یکسال پیش در زمینه  تولید شمش فولاد در تاکستان فعالیت می کرد ، اخیرا تمامی آنها را را بعد از اتمام قرار داد کاریشان تعدیل کرده است.


کارگران که تعداد آنها در حدود ۲۰ نفر است، افزودند: وضعیت پیش آمده در حالی است که از آغاز فعالیت این واحد صنعتی به سبب شرایط بد اقتصادی همواره فعالیت آنها با افت و خیزهایی همراه بوده است.


به ادعای آنان، کارفرما به کارگران گفته است که تولید این کارخانه به دلیل رکود بازار فروش توجیه اقتصادی ندارد، از این رو تا رفع نهایی مشکلات کارخانه تولید را موقتا متوقف می‌کنیم.


به گفته کارگران این کارخانه، این واحد تولیدی به سبب  نامناسب بودن وضعیت تولید کنند گان  آهن ومیلگرد که بخشی از مواد اولیه شمش خود را از این واحد تهیه می کردند ، دچار بحران مالی شده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس