تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو جامعه مهندسین می‌گوید اصولگرایان اگر به دنبال پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ هستند راهی جز رسیدن به یک کاندیدای واحد ندارند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرآنلاین،حمیدرضا فولادگر، عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین درباره تحرکات طیف‌های مختلف اصولگرا برای شکل گیری ائتلاف در فاصله چندماهه باقیمانده تا انتخابات ریاست […]

[ad_1]

عضو جامعه مهندسین می‌گوید اصولگرایان اگر به دنبال پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ هستند راهی جز رسیدن به یک کاندیدای واحد ندارند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرآنلاین،حمیدرضا فولادگر، عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین درباره تحرکات طیف‌های مختلف اصولگرا برای شکل گیری ائتلاف در فاصله چندماهه باقیمانده تا انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، به خبرنگار خبرآنلاین گفت: اصولگرایان راهی جز رسیدن به کاندیدای واحد ندارند، در انتخابات مجلس راه خوبی برای اتحاد اصولگرایان طی شد گرچه در برخی شهرها همانند تهران رای نیاوردند اما در برخی از شهرهای بزرگ با همین اتحاد توانستند دستاوردهای خوبی به دست بیاورند، لذا اصولگرایان اگر می‌خواهند در انتخابات ریاست جمهوری موفق باشند باید از تجربه انتخابات مجلس نیز استفاده کنند.

وی در مورد مدل دایره‌ای مطرح شده از سوی جبهه پیروان خط امام و رهبری برای ائتلاف اصولگرایان گفت: هر مدلی توسط هر گروه و طیفی از اصولگرایان پیشنهاد شود باید در جمع همه گروه های اصولگرا مطرح شود و اگر جمع اصولگرایان برروی آن توافق نظر داشته باشند آن مدل پذیرفته می شود والا جایگزین ها روی میز گذاشته می شوند.

فولادگر در مورد احتمال سنگ اندازی تندروهای جریان اصولگرا در مسیر ائتلاف بیان کرد: اگر کار جمعی انجام شود قطعا افراط و تفریط نیز به کنار می رود. در سایه کار جمعی است که هم با افراط و هم با تفریط برخورد می شود، گرچه این سنگ اندازی ها وجود دارد اما ما در انتخابات مجلس ثابت کردیم که همه سلایق در جریان اصولگرا می توانند به یک لیست برسند و همین مدل را برای انتخابات ریاست جمهوری نیز باید عملیاتی کنیم.

این نماینده اصوگرا مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:گاهی اوقات جریان مقابل همین تندروی ها را بهانه قرار می دهد و کل جریان اصولگرا را متهم به تندروی می کنند که این اصلا به نفع ما نیست و قطعا سلایقی که مقداری تندروی دارند باید با سلایق معتدل تر به جریان اصولگرایی بپیوندند و این پیوستن فقط در سایه ائتلاف ممکن است.

وی با تاکید براینکه اصولگرایان برای انتخابات ۹۶باید یک کار عقلایی جمعی انجام دهند؛ گفت: ما باید معیار انقلابی گری را با عقلانیت و تدبیر جمعی به کار گیربم که قطعا حاصل و برآیند چنین موضعی خوب خواهد شد.

فولادگر تاکید کرد:هر طیف وگروهی ازاصولگرایان باید این را مدنظر قرار دهند که ما باید به یک کاندیدای واحد برسیم و در این صورت است که شانس پیروزی داریم و الا اگر هرکسی بخواهد به دنبال سهم خود باشد قطعا نتیجه ای نخوهیم گرفت .

۲۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس