تاریخ انتشار: ۰۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اولویت اول ما بهتر کردن مدال برنز دور قبل در المپیک لندن است. درست است که ما در سخت ترین گروه هستیم اما در کل تعادل تیمی در گروه برقرار است یعنی هر تیمی می تواند رقیبش را هم ببرد و هم به او ببازد. ایوان زایتسف قبل از آغاز المپیک ریو اعلام کرد […]

[ad_1]

اولویت اول ما بهتر کردن مدال برنز دور قبل در المپیک لندن است. درست است که ما در سخت ترین گروه هستیم اما در کل تعادل تیمی در گروه برقرار است یعنی هر تیمی می تواند رقیبش را هم ببرد و هم به او ببازد.

ایوان زایتسف قبل از آغاز المپیک ریو اعلام کرد تمام تیم این هدف را دارند که مدال برنز المپیک لندن را به رنگ بهتری تبدیل کنند.

به گزارش “ورزش سه”، تیم های والیبال المپیکی حالا خود را به ریو رسانده اند و تمرینات شروع شده است. ایوان زایستف فوق ستاره ایتالیایی ها قبل از سفر به ریو به مردم کشورش قول مدالی بهتر از نقره داد. او در گفته است:« باید مدال به دست بیاوریم. 

اولویت اول ما بهتر کردن مدال برنز دور قبل در المپیک لندن است. درست است که ما در سخت ترین گروه هستیم اما در کل تعادل تیمی در گروه برقرار است یعنی هر تیمی می تواند رقیبش را هم ببرد و هم به او ببازد. ما اصلا با ذهنیت سختی و آسانی وارد بازی نمی شویم.»

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس