تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی از فوت سرباز یگان حفاظت به دلیل سقط در محوطه پژوهشگاه میراث فرهنگی خبر داد. حمیدضیایی پرور در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در مورد حادثه فوت سرباز یگان حفاظت میراث فرهنگی گفت: این حادثه جمعه شب در محوطه پژوهشگاه میراث فرهنگی رخ می‌دهد و یکی از سربازان […]

[ad_1]

مدیرکل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی از فوت سرباز یگان حفاظت به دلیل سقط در محوطه پژوهشگاه میراث فرهنگی خبر داد.

حمیدضیایی پرور در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در مورد حادثه فوت سرباز یگان حفاظت میراث فرهنگی گفت: این حادثه جمعه شب در محوطه پژوهشگاه میراث فرهنگی رخ می‌دهد و یکی از سربازان یگان حفاظت به نام سعید حسن لو که در حال خدمت بوده، ساعت ۲۰/۳۰ از ارتفاع حدود ۳ متر به درون پارکینگ سقوط می کند و از ناحیه سر آسیب می‌بیند .


وی ادامه داد: پس از آن که پاس بخش متوجه می‌شود حادثه به اورژانس اطلاع داده شده و این سرباز به بیمارستان سینا منتقل می شود.


مدیرکل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی توضیح داد: سه عمل جراحی بر روی صورت می گیرد و روز سه شنبه کاملا علائم حیاتی وی باز می گردد و به بخش ICU منتقل می شود اما صبح امروز به دلیل ایست قلبی فوت می کند.


ضیایی‌پرور در خصوص علت سقوط وی گفت: علت این حادثه هنوز مشخص نیست دوربین های مدار بسته تا چند لحظه قبل از رسیدن وی به محلی که سقوط کرده را ضبط کرده است که نشان می دهد به مانعی برخورد نکرده و شخص دیگری نیز در محل حضور نداشته ،ممکن است وی در حین خدمت دچار مشکل قلبی شده از حال رفته و سقوط کرده و یا اینکه به مانعی برخورد کرده باشد به هر حال دلیل این اتفاق مشخص نیست.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس