تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] – تیم ملی فوتسال پرتغال با پیروزی مقابل جمهوری آذربایجان، به جمع چهار تیم برتر رقابت های جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا ملحق شد. به گزارش ایسکانیوز ، در این دیدار که بامداد روز دوشنبه در شهر کالی کلمبیا برگزار شد، تیم پرتغال با نتیجه ۳ بر ۲ از سد حریف خود گذشت و راهی […]

[ad_1]

– تیم ملی فوتسال پرتغال با پیروزی مقابل جمهوری آذربایجان، به جمع چهار تیم برتر رقابت های جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا ملحق شد.

به گزارش ایسکانیوز ، در این دیدار که بامداد روز دوشنبه در شهر کالی کلمبیا برگزار شد، تیم پرتغال با نتیجه ۳ بر ۲ از سد حریف خود گذشت و راهی مرحله نیمه پایانی شد.
در دیگر دیدار این مرحله، ساعاتی قبل تیم ملی آرژانتین با نتیجه پرگل ۵ بر صفر تیم مصر را شکست داد و به جمع چهار تیم برتر این مسابقه های پیوست.
تیم های ملی فوتسال ایران نیز روز یکشنبه در وقت های اضافی با نتیجه ۴ بر ۳ از سد پاراگوئه گذشت و بعد از ۲۴ سال جواز حضور در مرحله نیمه پایانی جام جهانی را به دست آورد.
در دیگر دیدار مرحله یک چهارم پایانی، تیم ملی روسیه با نتیجه پرگل ۶ بر ۲ مقابل تیم اسپانیا گذشت و حریف تیم ایران در مرحله نیمه پایانی شد.
تیم های ملی فوتسال ایران و روسیه روز چهارشنبه و تیم های ملی آرژانتین و پرتغال روز پنجشنبه هفته جاری دیدارهای مرحله نیمه پایانی هشتمین دوره جام جهانی را برگزار خواهند کرد.
۶۰۲/۷۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس