تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه فوتبال کشور نیاز به برنامه‌ریزی بیشتری دارد، گفت: باید با کمک همدیگر برای فوتبال که یک پدیده اجتماعی است برنامه‌ریزی شود تا گام‌های خوبی برداشته شود. به گزارش گذارنیوز، مهدی تاج ظهر امروز در مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه فوتبال یک پدیده اجتماعی […]

[ad_1]

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه فوتبال کشور نیاز به برنامه‌ریزی بیشتری دارد، گفت: باید با کمک همدیگر برای فوتبال که یک پدیده اجتماعی است برنامه‌ریزی شود تا گام‌های خوبی برداشته شود.

به گزارش گذارنیوز، مهدی تاج ظهر امروز در مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه فوتبال یک پدیده اجتماعی است، اظهار داشت: کارهای بزرگ فرهنگی زمانی که با حضور فوتبالیست‌ها صورت می‌پذیرد دارای تأثیرگذاری بیشتر در جامعه می‌شود.


وی تصریح کرد: فدراسیون فوتبال درواقع برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری را بر عهده دارد و هیئت‌های فوتبال مستقر در استان‌ها در واقع بازوی اجرایی فدراسیون فوتبال است.

تاج افزود: هیئت‌های فوتبال در استان‌ها باید از همه ظرفیت‌ها و توان‌های موجود برای توسعه و پیشرفت فوتبال استان‌ها استفاده کنند.

وی اداره فوتبال را کار سختی توصیف کرد و گفت: فوتبال در ایران حاشیه‌های زیادی دارد و مسئولیت داشتن در این عرصه بسیار سخت است.

تاج با اشاره به اینکه هر فردی در این انتخابات پیروز شود باید از تمام ظرفیت‌های مجمع استان استفاده کند، گفت: فرد پیروز و همه باید رئیس جدید هیئت فوتبال را به‌طور کامل حمایت کنند و همکاری‌های لازمه را انجام دهند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: این استان ظرفیت داشتن یک تیم دیگر در دسته‌های کشوری را دارد و امید است این امر محقق شود.

تاج با اشاره به اینکه در مشهد بزرگترین مجمع داوران فوتبال وجود دارد، بیان داشت: در بعضی از استان‌ها ما تیم‌های لیگ برتری داریم اما مجمع داوران نداریم و در بعضی از استان‌ها این امر نیز برعکس است اما امید است در آینده نزدیک مجمع داوران این استان تشکیل شود.

در پایان با برگزاری انتخابات حسین جعفر زاده با کسب ۱۷ رأی از ۱۹ رأی توانست احمد علیزاده را پشت سر بگذارد و دوباره به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال خراسان شمالی انتخاب شد.

 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس