تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۳۹۴

پرویز مظلومی فهرست بازیکنان مد نظر خود برای فصل آینده را به باشگاه ارائه کرد. به گزارش گذار نیوز، جلسه کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال با پرویز مظلومی از ساعت ۱۶ امروز در محل این باشگاه برگزار شد و سرمربی آبی‌پوشان فهرست بازیکنانی که به آنها نیاز ندارد را به کمیته نقل و انتقالات […]

پرویز مظلومی فهرست بازیکنان مد نظر خود برای فصل آینده را به باشگاه ارائه کرد.

مظلومی

به گزارش گذار نیوز، جلسه کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال با پرویز مظلومی از ساعت ۱۶ امروز در محل این باشگاه برگزار شد و سرمربی آبی‌پوشان فهرست بازیکنانی که به آنها نیاز ندارد را به کمیته نقل و انتقالات ارائه کرد.

در فهرست ارائه شده توسط پرویز مظلومی نام بازیکنان سرشناسی به چشم می‌خورد که آنها برای لیگ پانزدهم باید به فکر پیدا کردن تیم باشند. در میان این نفرات نام چهره‌های سرشناسی مثل رضا عنایتی، وحید طالب لو، میلاد نوری، میلاد سلیمان‌فلاح، به چشم می‌خورد ضمن آنکه یعقوب کریمی مدافع چپ تیم استقلال نیز بازیکن سپاهان محسوب شده و باید به زودی در تمرینات این تیم حاضر شود.

همچنین پرویز مظلومی اسامی مدافعانی را به باشگاه استقلال ارائه کرده و از اعضای کمیته نقل و انتقالات خواسته شده تا در صورت جذب این نفرات امیرحسین صادقی نیز می‌تواند تیم جدید خود را انتخاب کند.

تمدید قرارداد امید ابراهیمی و خسرو حیدری یکی از درخواست‌هایی است که پرویز مظلومی از مسئولان باشگاه استقلال دارد و از آنها خواسته مقدمات حضور این دو نفر فراهم شود. همچنین جاسم کرار با توجه به قراردادی که دارد در فهرست مظلومی حضور دارد و او نیز برای فصل آینده در صورت توافق مالی با آبی‌پوشان در این تیم ماندنی خواهد بود.

بازیکنی نظیر ادینیهو از تراکتورسازی مد نظر باشگاه استقلال است و همچنین مظلومی خواستار جذب یک مدافع از یک تیم تهرانی است.

پرویز مظلومی در فهرست ارائه شده به باشگاه استقلال نام ۱۲ نفر را فعلاً به آنها ارائه کرده و برای آنها اولویت اول و دوم در نظر گرفته است. ضمن آنکه قرار است تعدادی از بازیکنان خارجی نیز برای آزمایش فنی مورد بررسی قرار بگیرند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس