تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۴
بررسی کارنامه گلرهای لیگ;

در سه هفته ابتدایی لیگ برتر هفده دروازه بان به میدان رفتند و در مجموع ۵۰بار دروازه های خود را باز شده دیدند.

به گزارش گذارنیوز  شانزده دروازه بان لیگ برتری تاکنون از هفده دروازه بان در سه بازی خود استفاده کردند و حامد فلاح زاده را می توان موفق ترین موفق ترین در بین این گلرها دانست.

فلاح زاده موفق ترین سنگربان

دروازه بان تیم سایپا را می توان موفق ترین دروازه بان حال حاضر لیگ دانست، وی در سه بازی خود تاکنون تنها یک پذیرفته است که آن هم در دقیقه ۸۴ آخرین بازی این تیم بود. بنابراین فلاح زاده میانگین گل های خورده خود را هر ۲۷۰ دقیقه یک گل ثبت کرد.

سیدحسین حسینی، شهاب گردان، پرویز کریمی، فرناندو ده خسوس، محمدرضا اخباری، رشید مظاهری، حامد لک و علیرضا بیرانوند، گلرهایی هستند که در سه بازی ابتدایی تیم هایشان دو گل دریافت کردند و میانگین هر ۱۳۵ یک گل را به نام خود ثبت کردند.

استارتر های کلین شیت

چهار دروازه بان تاکنون با دو کلین شیت در سه بازی ابتدایی، نام خود را در صدر دروازه بان هایی که رقابت بیشترین کلین شیت را آغاز کرده اند، ثبت کردند. حامد فلاح زاده، سیدحسین حسینی، شهاب گردان و پرویز کریمی گلرهایی هستند تاکنون در دو بازی دروازه های خود را بسته نگه داشتند.

گلرها و پنالتی ها

در سه هفته ابتدایی لیگ چهار دروازه بان، پنج بار در مقابل پنالتی ها ایستادند و تنها دروازه بانی که موفق به مهار پنالتی خود شد، رشید مظاهری بود که البته وی نیز توپ بازگشتی همان پنالتی را درون دروازه خود دید. مظاهری در مقابل ملوان، تنها گل ذوبی ها را پس از مهار این پنالتی پذیرفت.

محسن فروزان نیز دروازه بان دیگری بود که یکی از گل های خود را از یک ضربه پنالتی دریافت کرد، وی در بازی مقابل استقلال اهواز اینگونه دروازه خود را باز شده دید، البته در بازی مقابل نفتی ها فروزان یک پنالتی دیگر را روبروی خود دید که آن توپ پس از تشخیص جهت توسط فروزان به تیر دروازه اش برخورد کرد.

حامد لک و ایمان صادقی دو دروازه بان دیگری بودند که در بازی هایشان مغلوب پنالتی زن های تیم حریف شدند.

خشن ترین دروازه بان ها

چهار دروازه بان در سه بازی اخیر در لیگ پانزدهم کارت زرد داور مسابقه را روبروی خود دیدند که حامد لک با دیافت دو کارت زرد از این حیث رکورددار است، حامد فلاح زاده، محسن فروزان و مهدی رحمتی نیز دیگر دروازه بان اخطاری لیگ برتر تاکنون هستند.

مورد عجیب خسوس

فرناندو ده خسوس دروازه بان استقلال خوزستان تنها دروازه بانی است که تاکنون در بازی های لیگ برتر باعث پیروزی مستقیم تیمش شد، خسوس در بازی مقابل پرسپولیس با شروع مجدد به موقع خود پاس گل اول این تیم را برای حسن بیت سعید ارسال کرد و از این نظر نام خود را ثبت کرد.

گسترش دو دروازه بانه

گسترش فولادی ها تنها تیمی هستند که در سه بازی اول لیگ اقدام به تعویض دروازه بان خود کردند، فراز کمالوند پس از بازی های اول و دوم تیمش داود نوشی صوفیانی را روی نیمکت منتقل کرد و از گئورگ گئورگیف درون دروازه استفاده کرد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس