تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده مردم اسلام‌آباد غرب از رییس جمهور به عنوان رییس شورای‌عالی امنیت ملی خواست مساله آتش‌سوزی‌ پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها را پیگیری کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، حشمت الله فلاحت‌پیشه در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۰ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به رئیس جمهور افزود: خوشبختانه درون خاک عراق، […]

[ad_1]

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب از رییس جمهور به عنوان رییس شورای‌عالی امنیت ملی خواست مساله آتش‌سوزی‌ پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها را پیگیری کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، حشمت الله فلاحت‌پیشه در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۰ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به رئیس جمهور افزود: خوشبختانه درون خاک عراق، موانع از سر راه زائران عتبات عالیات برداشته شده که درخواست می کنم دستورات لازم جهت اعزام زائران از مرز خسروی صورت گیرد.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور درخواست کرد در مورد منطقه آزاد قصر شیرین و راه‌آهن تهران- بغداد که راه‌آهنی بین‌المللی است اقدامات لازم صورت گیرد.

وی با یادآوری تاکیدات مقام معظم رهبری برای احیای ظرفیت های مختلف صنعت و اشتغال گفت: این موضوع به ویژه در استان کرمانشاه بسیار مشهود است که از سوی دولت مورد توجه قرار نگرفته است.

فلاحت‌پیشه افزود: توجه به ورشکستگان کوچک از سوی دولت باید مورد توجه قرار گیرد البته اکنون دولت اقدام خوبی انجام داده و یک میلیارد تومان تسهیلات برای احیای یک سری کارخانجات و شرکت ها اختصاص داده اما برخی ورشکستگان کوچک در کشور مانند کشاورزان وجود دارند که سود و دیرکرد ۳۳ درصدی پرداخت می‌کنند که انتظار داریم رئیس جمهور این موضوع را پیگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: در تکمیل بیمارستان اسلام‌آباد غرب باید سرعت عمل صورت گیرد همچنین در اعطای طول گندم کشاورزان در رفع مشکل کارگزاران مخابرات و پرداخت پول بسیجیان معسر از دیگر مواردی است که باید هیات دولت به آن‌ها توجه کند.

وی گفت: از رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای امنیت ملی درخواست داریم تا آتش‌سوزی‌های پتروشیمی ها و پالایشگاه ها را نیز پیگیری کند./

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس