تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به موضوع حقوق‌های نامتعارف خاطرنشان کرد: من شخصاً برای این موضوع وقت گذاشتم و فهرست حقوق ۲۵۰۰ مدیر دولتی را بررسی کردم که البته تنها ۵۰ نفر از این افراد حقوق های غیرمتعارف دریافت کرده بودند. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، اسحاق […]

[ad_1]


معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به موضوع حقوق‌های نامتعارف خاطرنشان کرد: من شخصاً برای این موضوع وقت گذاشتم و فهرست حقوق ۲۵۰۰ مدیر دولتی را بررسی کردم که البته تنها ۵۰ نفر از این افراد حقوق های غیرمتعارف دریافت کرده بودند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، اسحاق جهانگیری صبح امروز (دوشنبه) در سی و سومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، آموزش و پرورش را مهمترین و بزرگترین نهاد اجتماعی کشور دانست و افزود: آموزش و پرورش بیشترین بار مسئولیت برای تحقق آرمان های یک ملت را بر دوش دارد و چشم امید همه کسانی که به آینده کشور و توسعه، پیشرفت و عدالت در ایران فکر می کنند بیش از همه به آموزش و پرورش دوخته شده است.

جهانگیری با یادآوری اینکه دولت تدبیر و امید با وجود همه محدودیت های پیش رو تلاش کرده است که بیش از سایر بخش ها به حل مسائل آموزش و پرورش بپردازد، خاطرنشان کرد: با وجود همه محدودیت ها دولت سهم بودجه آموزش و پرورش را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با اشاره به تصمیم دولت مبنی بر اجرای طرح رتبه بندی معلمان، گفت: با وجود اینکه سال ۹۴ یکی از سخت ترین سالها به لحاظ بودجه ای بود اما در همین شرایط دولت به وعده ای که داده بود عمل کرد و مطالبه به حق معلمان یعنی طرح رتبه بندی آنها را اجرا کرد و اهمیت این موضوع بدین خاطر است که دولت نه در دوران وفور درآمدهای نفتی بلکه در شرایط سخت و با وجود محدودیت بودجه توانست این کار را انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه برای پاداش خدمت فرهنگیان ۴۵۰۰ میلیارد تومان منابع پیش بینی شده است، گفت: دولت مصمم است که به تعهدات خود در برابر فرهنگیان بازنشسته عمل کند.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه به موضوع حقوق های نامتعارف اشاره و خاطرنشان کرد: دل ملت ایران از این موضوع به درد آمد البته این اتفاق در تعداد کمی از دستگاه ها رخ داد و من شخصاً برای این موضوع وقت گذاشتم و فهرست حقوق ۲۵۰۰ مدیر دولتی را بررسی کردم که البته تنها ۵۰ نفر از این افراد حقوق هایی غیرمتعارف دریافت کرده بودند که البته همین تعداد هم نباید اتفاق می افتاد.

وی با اشاره به فعال شدن شورای حقوق و دستمزد اظهار داشت: این شورا برای حقوق و دستمزدها سقف تعیین کرده است البته تشکیل این شورا از سال ۸۶ به تصویب رسیده بود اما متاسفانه تا پیش از دولت تدبیر و امید فعالیتی نداشته است.

جهانگیری تصریح کرد: اطمینان می دهم با تصمیماتی که در دولت اتخاذ شده است شاهد تکرار این گونه اتفاقات تلخ در زمینه حقوق های غیرمتعارف نباشیم.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس