تاریخ انتشار: ۰۸ تیر ۱۳۹۴

با شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان حالا باید منتظر اما و اگرهایی باشیم که احتمالش بسیار کم است. به گزارش گذار نیوز، شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان تمام رویاهای صعود را کمرنگ کرد و خوشبین ترین هواداران والیبال هم شانسی برای صعود به دور نهایی را برای ایران قائل نیستند مگر […]

با شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان حالا باید منتظر اما و اگرهایی باشیم که احتمالش بسیار کم است.

والیبال

به گزارش گذار نیوز، شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان تمام رویاهای صعود را کمرنگ کرد و خوشبین ترین هواداران والیبال هم شانسی برای صعود به دور نهایی را برای ایران قائل نیستند مگر اینکه اتفاقاتی دور از ذهن رخ دهد.


شرایط کنونی
در حال حاضر ایران با ۵ برد در رده سوم جدول گروه B ایستاده است و لهستان با ٧ و آمریکا با ٨ برد در رده های بالایی قرار دارند. ٢ بازی برای هر تیم در دور مقدماتی لیگ جهانی باقی مانده است که اتفاقات متفاوتی می تواند در هر یک رخ بدهد اما موضوع این است که شانس دو تیم بالای جدولی برای راهیابی به ریو بیشتر است.


بهترین اتفاق
در حال حاضر ایران و لهستان اختلافی ٢ بردی و ۵ امتیازی با یکدیگر دارند که رسیدن به آن راهی مشخص دارد به طوریکه روسیه در دو بازی آینده ۶ امتیاز را تقدیم ایران کند و در لهستان کشور میزبان حتی یک امتیاز هم نتواند بگیرد که در این صورت ایران با ٧ برد با تیم دوم برابر می شود اما با یک امتیاز بشتر صعود خواهد کرد.


بدترین اتفاق
تقریبا می توان گفت در حال حاضر اتفاقی که رخ داده است بدترین شرایطی بود که می شد برای صعود رخ دهد. احتمالات برای رسیدن ایران به لهستان وجود دارد اما کافی است آمریکا در یکی از بازی ها مقابل لهستان نتیجه را واگذار کند، در آن صورت این تیم با ٨ برد دست نیافتنی خواهد شد و به همراه آمریکا راهی ریو می شوند.


پیچیده ترین اتفاق
هم اکنون ایران ۵ برد و ١۵ امتیاز دارد و باید لهستان ٧ برد و ٢٠ امتیازی را بگیرد. اگر در بازی های هفته آینده ایران بتواند ۶ امتیاز از روسیه بگیرد، ٢ برد مورد نیاز را جبران می کند و به شرایط کنونی لهستان می رسد اما کار جایی به مشکل برمی خورد که لهستان یکی از بازی ها را با نتیجه ٣ بر ٢ واگذار کند و یک امتیاز کسب به دست بیاورد. در آن صورت هر دو تیم ٢١ امتیاز و ٧ برد می شوند که معدل امتیازات در آن شرایط تیم صعود کننده را مشخص می کند. در حال حاضر لهستان شرایط معدلی بهتری نسبت به ایران دارد اما اگر شاگردان کواچ دو پیروزی کسب کنند و لهستانی ها دو بازی را واگذار کنند در آن صورت این معدل هم تغییراتی خواهد کرد اما این تغییرات چه خواهد شد مشخص نیست. اما و اگر ها به اوج خودش رسیده است و در پایان این هفته اتفاقات زیادی روشن می‌شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس