تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

جانشین رییس پلیس پیشگیری ناجا از فعالیت بیش از ۵۰ هزار نگهبان محله در کشور خبر داد. به گزارش ایسنا،  سردار معصوم بیگی در حاشیه مانور خودرویی موسسات حفاظتی و نگهبانان محله که از میدان آزادی آغاز شده و تا ستاد ناجا ادامه داشت، با حضور در جمع خبرنگاران گفت:‌ پیشگیری از جرم اساس کار […]جانشین رییس پلیس پیشگیری ناجا از فعالیت بیش از ۵۰ هزار نگهبان محله در کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا،  سردار معصوم بیگی در حاشیه مانور خودرویی موسسات حفاظتی و نگهبانان محله که از میدان آزادی آغاز شده و تا ستاد ناجا ادامه داشت، با حضور در جمع خبرنگاران گفت:‌ پیشگیری از جرم اساس کار ناجاست و در پلیس پیشگیری این امر بیشتر مورد توجه است .

وی گفت: در حوزه های پیشگیری از جرم پلیس سعی کرده تا از طریق آموزش در مدارس، خود کنترلی و مسئول سازی نهادهای فرهنگ ساز و امنیت ساز گام‌های موثری بردارد.

وی با تاکید بر ضرورت ارتقای دانش و آمادگی در حوزه‌های پلیسی، اظهارکرد: خوشبختانه توان تحرک موسسات حفاظتی در حد خوب و اثرگذار است که می‌تواند سهم به‌سزایی در پیشگیری از جرم و ایجاد امنیت در جامعه داشته باشد.

وی از فعالیت بیش از ۵۰ هزار نگهبان محله در کشور خبر داد و گفت:  حدود ٧٠٠ موسسه هم مسئولیت ساماندهی و هماهنگی این افراد را دارند که  صلاحیت های آنها مورد تایید پلیس است.

سردار معصوم‌بیگی درباره نظارت پلیس بر فعالیت نگهبانان محله نیز گفت: این افراد و موسسات از سوی نیروی انتظامی نظارت می شوند و به تمامی کلانتری ها و پاسگاه ها ابلاغ شده که از آنان حمایت کنند.

به گفته وی، پلیس پیشگیری به دنبال تجهیز نیروهای نگهبان محله به وسایل دفاع شخصی اعم از افشانه و شوکر است.

جانشین رئیس پلیس پیشگیری ناجا از برنامه ریزی ناجا برای افزایش کمی و کیفی نگهبانان محله خبر داد و گفت: بخشی از توان تحرک و عملیات پیشگیرانه و همکاری مشترک پلیس با نگهبانان محله در مانور امروز به نمایش گذاشته شد.

انتهای پیاممنبع:ایسنا

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس