تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مرکز اموربین‌الملل و مدارس خارج از کشوراز فعالیت ۱۲۶ پایگاه تعلیم و تربیت ایران در ۷۶ کشور جهان خبرداد، گفت: باید در تمام مدارس خارج از کشور پیشرو باشیم. به گزارش ایسنا؛ خلیل الله بابالو در دوره توجیهی فرهنگیان اعزامی به مدارس خارج از کشور که در پردیس نسیبه برگزارشد، با بیان این […]

[ad_1]

رئیس مرکز اموربین‌الملل و مدارس خارج از کشوراز فعالیت ۱۲۶ پایگاه تعلیم و تربیت ایران در ۷۶ کشور جهان خبرداد، گفت: باید در تمام مدارس خارج از کشور پیشرو باشیم.

به گزارش ایسنا؛ خلیل الله بابالو در دوره توجیهی فرهنگیان اعزامی به مدارس خارج از کشور که در پردیس نسیبه برگزارشد، با بیان این که معلمان به عنوان سفیران فرهنگی ، معرف آموزش و پرورش ایران هستند، اظهارکرد:  معلمان باید وظایف خود را در مقابل ملت بشناسند تا به عنوان نماینده علمی و فرهنگی جامعه ایران  در خارج از کشور به وظایف خود به درستی عمل کنند.

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور خطاب به معلمان اعزامی به خارج از کشور تصریح کرد: همانگونه که کشورمان در عرصه‌های نظامی ، ‌علمی ، ‌نانو تکنولوژی و پزشکی تهدید ها را تبدیل به فرصت کرد و اکنون به عنوان الگویی در سطح منطقه تبدیل شده است .

وی با تاکید بر این که باید در عرصه‌های علمی، آموزشی و فرهنگی الگو باشیم، خاطرنشان کرد: ما باید به رقبای خود توجه ویژه داشته باشیم و در این برهه از زمان نسبت به دشمنان هوشیار باشیم.

‌رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور معلمان باید از ارزشها و هویت فرهنگی خود دفاع کنند، بیان کرد: در جبهه فرهنگی نظام در مقابل مردم و شهدا مسئول هستیم و معلمان باید با اعتماد به نفس کامل در حوزه های ماموریت خود حضور یابند و در مقابل مشکلات پیش رو مقاومت کنند.

وی استاندارد سازی را از اولویتهای مدارس خارج از کشور عنوان کرد و افزود: از مدارس کشورهای میزبان بازدید کنید و دستاورد این بازدیدها را به مرکز امور بین الملل گزارش دهید تا در برنامه ریزی های آینده از نقطه نظرات شما معلمان استفاده شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ بابالو  با بیان این که شما معلمان به عنوان سفیران فرهنگی و پایگاه های تعلیم و تربیت ایران در سایرکشورها هستید، بیان کرد: برای همه امور آموزشی، پرورشی و فرهنگی  دانش آموزان مدارس خارج از کشور برنامه ریزی داشته باشید و تعاملات و نقش آفرینی شما معلمان باید به دور ازحواشی باشد.

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشوراز فعالیت ۱۲۶ پایگاه تعلیم و تربیت ایران در ۷۶ کشور جهان خبرداد، گفت:  باید در تمام مدارس خارج از کشور پیشرو باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس