تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران از فعالیت چهار مرکز معاینه فنی در روز جمعه خبر داد. سید نواب حسینی منش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به استقبال مردم از مراکز معاینه فنی گفت: به منظور پاسخگویی هر چه بهتر به شهروندان روز جمعه ۱۲ شهریورماه مراکز بیهقی، آبشناسان، نیایش و سراج […]

[ad_1]

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران از فعالیت چهار مرکز معاینه فنی در روز جمعه خبر داد.

سید نواب حسینی منش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به استقبال مردم از مراکز معاینه فنی گفت: به منظور پاسخگویی هر چه بهتر به شهروندان روز جمعه ۱۲ شهریورماه مراکز بیهقی، آبشناسان، نیایش و سراج از ساعت هشت الی ۱۴ فعال و پاسخگوی مراجعین هستند.

وی با بیان اینکه مراکز معاینه فنی مستقر در مرکز شهر مورد استقبال جمع کثیری قرار گرفته و این مسئله میانگین انتظار افراد را افزایش داده است، گفت: بر همین اساس از رانندگان می‌خواهیم که از مراکز اندیشه، چمران و شکوفه نیز استفاده کنند؛ چرا که این مراکز نیز به سیستم سیمفا متصل هستند و می‌توانند با صرف زمان کمتری خدمات ارائه کنند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران با اشاره به استقبال رانندگان سرویس مدارس از مراکز معاینه فنی در آستانه مهرماه گفت: برخی از رانندگان به اشتباه تصور می‌کنند که تنها در مراکز معاینه فنی مرکز شهر گواهی صادر می‌شود، اما این برداشت اشتباه است و تمام مراکز معاینه فنی می‌توانند برگه تست ایمنی را صادر کنند.

وی با بیان اینکه مردم به دو روش می‌توانند آدرس مراکز معاینه فنی و مدت زمان انتظار را مطلع شوند، گفت: افراد می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه ۲۰۰۰۱۱۲ از مدت زمان انتظار مراکز معاینه فنی مطلع شوند و همچنین با مراجعه به سایت معاینه فنی می‌توانند از خدمات آنلاین بهره مند شوند.

مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: اکنون در هر شیفت کاری ماهیانه  قابلیت خدمات‌رسانی به ۱۰۰هزار خودرو فراهم است. این در حالی است که با افزایش مراجعات افزایش شیفت‌کاری نیز پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس