تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به سرعت بخشیدن بر روند فعالیت‌های مجموعه سرزمین ایرانیان گفت: بزرگ‌ترین گمرک کشور و بزرگ‌ترین پیست تست خودرو دنیا در این اولین ابرپروژه ایران و در کمترین فاصله تا تهران قرار دارد. به گزارش ایسنا، رضا قدیمی با اشاره به فعالیت مجموعه سرزمین ایرانیان […]

[ad_1]

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به سرعت بخشیدن بر روند فعالیت‌های مجموعه سرزمین ایرانیان گفت: بزرگ‌ترین گمرک کشور و بزرگ‌ترین پیست تست خودرو دنیا در این اولین ابرپروژه ایران و در کمترین فاصله تا تهران قرار دارد.

به گزارش ایسنا، رضا قدیمی با اشاره به فعالیت مجموعه سرزمین ایرانیان که برای واردکنندگان اتومبیل‌های صفر کیلومتر در نظر گرفته شده است، گفت: تنها مشکل ما در این مرکز این بود که برای این مجموعه مسئول واحدی از سوی ذی نفعان معرفی نشده بود تا به کارها رسیدگی کند.

وی با بیان اینکه با مشخص شدن مسئول این مجموعه امیدواریم کارهای فاخری در این مرکز انجام شود، افزود: با حضور این فرد نظم و ترتیب بیشتری در این مرکز اتفاق می‌افتد و ما نیز می‌توانیم به اهداف تعیین شده که در ابتدای راه‌اندازی این مکان در نظر بود، دست یابیم.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران خاطر نشان کرد: امیدواریم با سرعت بخشیدن به کارها به زودی شاهد حضور شهروندان و خرید و فروش خودرو در این مجموعه باشیم.

وی با اشاره به راه‌اندازی بزرگترین گمرک کشور و بزرگ‌ترین پیست تست خودرو دنیا در این اولین ابر پروژه کشور که کمترین فاصله را با تهران دارد، ادامه داد: سرزمین ایرانیان در رو به روی فرودگاه امام خمینی(ره) و در محدوده شهر پرند واقع شده است. این در حالیست که در کنار «شهر خودرو» تجمیع انواع نمایندگی‌های خودرو و برندها را در کنار یکدیگر خواهیم داشت.

بنا براعلام سایت شهرنوشت، قدیمی با بیان اینکه در شهرتهران که افراد کمتر فرصت فراغت و تفریح دارند این مجموعه می‌تواند امکانات خاصی را در اختیار افراد قرار دهد، عنوان کرد: شهربازی، پارک آبی، زمین گلف و چوگان و همچنین هتل در مساحتی بالغ بر ۱۸۶هکتار می‌تواند این امکان را در اختیار شهروندان تهرانی قرار دهد تا ضمن تهیه خودرو مورد نظرشان، از این امکانات نیز بهره مند شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس