تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، محمود واعظی در نشست طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار استان مازندران که در سالن شماره یک استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در کشور نهضت تولید محتوا و تولید در حوزه آی تی و آی سی تی به صورت عملی شکل گرفته است.   […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، محمود واعظی در نشست طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار استان مازندران که در سالن شماره یک استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در کشور نهضت تولید محتوا و تولید در حوزه آی تی و آی سی تی به صورت عملی شکل گرفته است.


 


وی افزود: امروزه در کشور فضای مجازی جای خودش را به اندازه فضای حقیقی باز کرده است و این امر سبب می شود تا فضای فروش نیز در این حوزه به خوبی فراهم شود.


 


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ادامه با طرح این پرسش که آیا به اندازه گسترش فضای مجازی ، قوانین مورد نیاز حمایتی برای فعالان این مشاغل وجود دارد ؟ ، گفت:نمایندگان مجلس شورای اسلامی زمینه امنیت شغلی در فضای مجازی را فراهم کنند تا در سایه این اتفاق شاهد تحول در اشتغال کشور باشیم.


 


وی ، افزود:  بخش خصوصی ظرف یک سال آینده قرار است ۲ هزار میلیارد تومان سرمایه ‌گذاری کند که ۴ هزار شغل مستقیم و دو برابر آن شغل غیر مستقیم به وجود می آورند.


 


واعظی با بیان اینکه رونق کسب و کار به سود همه می انجامد، عنوان کرد: هنگامی که کسب و کار رونق پیدا کند همه سود می برند .


 


وی ،افزود: مسئولان استان هم با انگیزه کار را دنبال می کند که می توان امیدوار بود که اقدامات با قوت بیشتر به جلو پیش برود.


 


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، گفت: انگیزه خوبی در استان در جهت استفاده از فرصت های ایجاد شده وجود دارد که ضرورت دارد با همکاری مسئولان استانی و همچنین نمایندگان گام های خوبی در راستای اقتصاد مقاومتی برداشته شود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس